Interview Jobs en nog meer nieuws en filmpjes
10 januari 2007 - 15:30   
geplaatst door: Peter Villevoye
[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/quicktime_logo.jpg[/img][img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/iphone_msnbc.jpg[/img]Apple springt met een nieuw product in een overvolle markt, dus reken maar dat alle financiële media, marktanalisten en andere koffiedikkijkers er hun zegje over willen doen. Terwijl we in de clips grafieken met stijgende Apple-koersen in de achtergrond zien floepen en flapperen, horen we vrijwel iedere deskundige "the thing, that has everything" zijn of haar lof uiten voor Apple's iPhone. Zelfs presentatoren kijken elkaar bijna kwijlend aan en verzuchten dan glimlachend: "another gadget to buy".

(Da's wat anders dan reporters die een Zune dissen en "it just sucks" roepen.)

Heb je nog niet genoeg gezien bij de QuickTime-stream van de Keynote, dan kan je bij CNBC een massa video's (waaronder een interview met Jobs) bekijken en bij MSNBC meer lezen, en ook nog twee kersverse iTunes-commercials en een nieuwe Get-A-Mac sketch (met PC die onder het mes moet) oppikken.

Voor diegenen die nog wat moeite met het bekijken van de overbezette Keynote-stream, kan je het lekkerste en leukste stukje van Jobs' keynote gelukkig bij CNN bekijken, waar allicht ook meer nieuws te vinden is.

En dan te bedenken dat 1 maand geleden dit nieuws de geruchtenmolen nog voedde...
Studea — Advies - Training - Begeleiding in DTP, web- en app-design.  En... een PixelFreak !
Interview Jobs en nog meer nieuws en filmpjes
10 januari 2007 - 16:27    reactie #1
geplaatst door: macinjones
Super ruig, die nieuwe ipod/itunes reclame spotjes,
jaren 80 vormgeving mag weer!