Nieuw uit het Google Lab: Body Browser
21 december 2010 - 11:33   
geplaatst door: karel apple
[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/Google_Logo.jpg[/img]Het on-line laboratorium van Google, GoogleLabs staat vol met leuke ideeen en demo's.  
Nieuw is de Body Browser, een interactief 3D model van het menselijk lichaam.

Je kunt het menselijk lichaam in verschillende lagen bekijken: vanaf het bottenstelsel tot en met het spierweefsel en alles wat daar tussen zit.



Het is trouwens ook een leuke exercitie in WebGL, maar dat betekent wel dat je het op dit moment nog niet met je gewone browser kunt bekijken. Daarvoor dien je de laatste WebKit build te downloaden of de nieuwste beta van Google Chrome.
Nieuw uit het Google Lab: Body Browser
21 december 2010 - 12:14    reactie #1
geplaatst door: Sneb
Gekke Amerikanen. Alles kun je bekijken, maar de huid vinden ze kennelijk echt te spannend. Zeer mooi verder. Leerzaam voor jong en oud.
Sneb
Nieuw uit het Google Lab: Body Browser
21 december 2010 - 15:14    reactie #2
geplaatst door: rhbrgn
Ik heb het geprobeerd met Google Chrome,
Firefox, de nieuwe Opera en heb WebKit gedownload.
Toch doe ik schijnbaar wat verkeerd.

Iemand tips?
Want als onderwijzer wil je dit kunnen laten zien ...
* Doorhalen wat niet van toepassing is.
rhbrgn: Bob Rhebergen online
Nieuw uit het Google Lab: Body Browser
21 december 2010 - 16:08    reactie #3
geplaatst door: mg
@rhbrgn, ik deel met u.
Het ziet er belovend uit,
maar het werkt ook bij mij niet.
JUIST VANDAAG
Nieuw uit het Google Lab: Body Browser
21 december 2010 - 16:11    reactie #4
geplaatst door: karel apple
Wanneer je de laatste WebKit hebt geïnstalleerd moet je éénmalig in de Terminal het volgende commando ingeven:

defaults write com.apple.Safari WebKitWebGLEnabled -bool YES

(even hierboven kopieren en in de Terminal plakken, is het makkelijkst.)

Dit hoeft maar één keer, het systeem zal deze instelling onthouden wanneer je een volgende keer de browser opstart.

Ik realiseer mij nu dat het een beetje dom van mij is, dat ik dit niet meteen in het nieuwbericht heb gezet.... :blush:
Nieuw uit het Google Lab: Body Browser
21 december 2010 - 18:37    reactie #5
geplaatst door: slechtkwast
Bij mij werkt het perfect.   :thumbs-up:
Weg met de overheid weg met de mensheid.
Nieuw uit het Google Lab: Body Browser
31 maart 2011 - 17:49    reactie #6
geplaatst door: Kdewi
Misschien nuttig voor de leerkrachten/studenten onder de lezers: in mijn laatste blogbericht vind je een korte bespreking van deze Body Browser/Google Body terug en 2 screencasts die de werking ervan demonstreren. In de tweede screencast zie je dat je de mogelijkheden van Google Body enorm kunt uitbreiden met een onlangs gepubliceerde (gratis) extensie.

Zie http://onderwijstools.wordpress.com/2011/03/26/body-browser-streetview-van-het-menselijk-lichaam/
Mac Pro Nehalem Quad-core - 8 GB Ram - 10.6
Mac Mini 1,66 GHz Core Duo - 1 GB Ram - 10.5
http://wix.com/phovid/watou
Nieuw uit het Google Lab: Body Browser
15 januari 2012 - 12:56    reactie #7
geplaatst door: Kdewi
Ondertussen is Google Labs niet meer en is de Body Browser van Google sinds 18 oktober 2011 offline. Zygote had die 'overgenomen' en het was wachten op een opvolger.

Sinds 9 januari is dit een feit. De Body Browser is nu onder de naam 'Zygote Body' op het www terug te vinden. Zie mijn kort blogbericht op http://onderwijstools.wordpress.com/2012/01/10/body-browser-nu-zygote-body-opnieuw-online/
Mac Pro Nehalem Quad-core - 8 GB Ram - 10.6
Mac Mini 1,66 GHz Core Duo - 1 GB Ram - 10.5
http://wix.com/phovid/watou