Deel je Leopard sidebar zelf in
8 januari 2008 - 23:40   
geplaatst door: Robert
[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/tip.gif[/img]Soms kom je heel simpele ideeën op het net tegen waarvan je je afvraagt waarom Apple die optie niet in het systeem heeft ingebouwd. Dat overkwam mij bij Finder Sidebar Separators, een simpel idee dat waarschijnlijk voor sommigen van ons een uitkomst is.

Want in plaats van de opsomming die Leopard standaard in de sidebar heeft staan kan je met deze simpele freeware oplossing er horizontale lijnen in aanbrengen en zo je sidebar in 'hoofdstukken' indelen.

Wat mij betreft maakt het de mooie sidebar van Leopard een stuk overzichtelijker en daardoor nog een stuk prettiger om mee te werken.
Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
Deel je Leopard sidebar zelf in
9 januari 2008 - 10:51    reactie #1
geplaatst door: bert
Het lijkt me dat dat ook voor de dino's onder ons die nog met Teigetje werken, eh, voor mij zou moeten werken.

Bert
Deel je Leopard sidebar zelf in
9 januari 2008 - 11:10    reactie #2
geplaatst door: Kobes
Echt een wereldse oplossing, maar waarom zitten er 7 verschillende separators in, die alleen verschillen in label?

Die sidebar terminal die in het pakket zit is trouwens ook wel grappig.
Deel je Leopard sidebar zelf in
9 januari 2008 - 13:15    reactie #3
geplaatst door: Nord
Dit is al een oud "trucje", maar het werkt blijkbaar nog steeds en het is inderdaad prettig om zelf een onderverdeling te kunenn maken. Ik kende het al van de scheiders die ik gebruik in het Dock. Zoek maar eens op "dock separators" of "dock dividers".
 MBP 13" (2018) 2.7 GHz 16GB RAM 1TB SSD Sequoia 15.7.1 ;  Time Capsule 3TB ;  iPhone 16 Pro ; "Information is not knowledge. ... Music is THE BEST".