[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/iPhone4.png[/img]Dat de iPhone als warme broodjes over de toonbank gaat wisten we natuurlijk al, hierdoor staat Apple inmiddels
nummer 5 op de lijst van telefoon-producenten. Maar in sommige markten heeft de App Store zo snel een kritische massa gekregen dat het percentage daar nog veel hoger ligt.
Een goed voorbeeld daarvan is de medische zorg. Al snel na het uitkomen van de iPhone werd die door deze bedrijfstak omarmd - de iPad trouwens ook - en zagen we ook al snel medische apps in de iOS App Store verschijnen.
Op dit moment heeft 39 procent van de artsen in de V.S. een iPhone en ziet het er naar uit dat dat aan het eind van 2011 maar liefst
61 procent zal zijn.
Als je deze cijfers vergelijkt met de 24,7 procent die de iPhone in de V.S. in de markt voor 'gewone' gebruikers heeft, dan lijkt het duidelijk dat een kritische massa op een gegeven moment helpt om een platform vooruit te helpen. En daarbij lijkt er weer een segment van de zakelijke markt voor het iOS ontsloten.