Ik laat mijn persoonlijke politieke en ideële opvattingen bijna altijd bewust buiten de discussies op dit forum. Dat wil niet zeggen dat ik die niet heb en dat ik die niet af en toe laat doorschemeren in mijn berichten.
Maar jij - niet alleen jij overigens - grijpen een discussie hierover nu aan om dit draadje volledig te laten ontsporen. Je hakt ook nog eens - met nog meer drogredeneringen - onnodig in op mijn bericht. Als je zou lezen wat er staat, zou je begrijpen wat ik bedoel. Aangezien dat blijkbaar niet aan je besteed is, zeg ik het nog maar een keer, maar dan specifieker:
Ja, het is zonde van de iPhone en wellicht onnodig, nee het is niet nodig om daar meteen het leed van de hele wereld aan te koppelen en het is ook niet nodig om daar weer keihard tegenin te gaan, niet omdat dat geen zinvol of interessant debat zou zijn, maar omdat dit niet de plek is om een dergelijk debat te voeren.
Het feit dat sommige mensen dat laatste niet begrijpen en respecteren is net zo goed egocentrisch te noemen als het onnodig vernielen van productiemiddelen.
(Bewerkt door Jules om 12:20, 25-06-2010)