
Op 31 juli houdt iWork.com op met bestaan
Heb je ooit documenten op iWork.com gezet dan heb je, als het goed is, inmiddels een e-mail van Apple gekregen met de mededeling dat het tijd is om even te kijken of daar geen documenten bij zitten die je zelf niet hebt, want deze site houdt per 31 juli op met bestaan. De tekst van de e-mail is als volgt:
Herinnering: Maak vóór 31 juli een kopie van je documenten op iWork.com Public Beta
Beste iWork.com-gebruiker,
Let op, met ingang van 31 juli 2012 heb je geen toegang meer tot documenten op iWork.com en kun je je iWork-documenten niet meer op het web bekijken.
We raden je aan om vóór 31 juli 2012 in te loggen op iWork.com en al je documenten naar je computer te downloaden. Gedetailleerde instructies voor het bewaren van een kopie van je documenten op je computer vind je in dit artikel op Apple.com.
Daarna kun je je documenten in iCloud bewaren zodat je er altijd bij kunt, niet alleen vanaf je computer, maar ook vanaf je iPhone, iPad of iPod touch. Meer informatie over iCloud.
Met vriendelijke groet,
Het iWork-team
iWork.com was één van de weinige dingen waar Apple ooit een Public Beta programma voor had, de enige andere die ik me zo snel kan herinneren is Siri, maar het wordt dus al vervangen door iCloud voordat het ooit van die status afkwam.
En let nog even op dat iWork.com
tot 31 juli blijft bestaan, en dat is natuurlijk niet hetzelfde als 'tot en met'