Pixelmator verrast met leuke iOS game
1 september 2011 - 15:22   
geplaatst door: karel apple
[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/Pixelmator_Icoon.jpg[/img]Terwijl wij met spanning uitkijken naar de release van versie 2.0 van Pixelmator (met o.a. de content-aware fill functie), verrassen ze ons tussentijds met een heus iOS spelletje: [ituneslink=http://itunes.apple.com/app/flapcraft/id455990152?mt=8]FlapCraft[/ituneslink].





Het is een grappig (en verslavend) speletje dat universeel is, dus zowel voor de iPod touch/iPhone als voor de iPad, met minimaal iOS versie 3.1

Pixelmator heeft een 'making of' video op de website gezet, waarin je kunt zien dat alle artwork voor dit spel (uiteraard) met Pixelmator gemaakt is.

[ituneslink=http://itunes.apple.com/app/flapcraft/id455990152?mt=8]FlapCraft[/ituneslink] is te koop voor € 1,59 in de iOS App Store