Nieuw iPod spel[letje]: Lost
22 mei 2007 - 13:28   
geplaatst door: Henri
Apple heeft het spel naar de TV serie 'Lost' uitgebracht om op je iPod te spelen.



De begeleidende tekst is als volgt:

Citaat

Join your favourite castaways in their quest to seek the truth and survive. Help Jack search for dynamite, tend to the wounded, and avoid the black smoke


Vrij vertaald: Ga samen met je favoriete scheepbreukelingen op zoek naar de waarheid en overleef. Help Jack om naar dynamiet te zoeken, help de gewonden en vermijdt de zwarte rook.

Het spel wordt nog niet op de site van Apple vermeldt, maar is wel direct in iTunes te vinden.

[Update] ik heb de titel maar aangepast, na ongeveer 25 minuten spelen is het al weer afgelopen en krijg je een 'To be continued' te zien. Het spel is overigens niet bijzonder genoeg om nog een keer te spelen, je kan niet je tijden verbeteren of meer punten scoren o.i.d.

De enige hoop is dat dit een verdere opmars is naar meer en betere spellen voor het iPod platform, hoewel de iPhone waarschijnlijk wel weer anders zal werken (Java).

(Bewerkt door Henri om 9:40, 23-05-2007)
Zin om eens lekker rond te kijken?
[MacBook Pro 2.8] • [iPad 3G] • [iPhone 3GS] • [iPod 5G] • [AEx]
Nieuw iPod spel[letje]: Lost
22 mei 2007 - 13:40    reactie #1
geplaatst door: het ModeratorTeam
Nieuwswaardig, daarom redactioneel aangepast en: Onderwerp verplaatst.
met vriendelijke groet, het ModeratorTeam
Nieuw iPod spel[letje]: Lost
22 mei 2007 - 13:57    reactie #2
geplaatst door: abiboe
Dat ziet er best aardig uit voor een ipod game
iMac 24" 2.16Ghz 250gb 2gb 256mb | MacBook Pro 2.5Ghz 250gb 2gb 512mb
Nieuw iPod spel[letje]: Lost
22 mei 2007 - 14:02    reactie #3
geplaatst door: Henri
Is best geinig, beetje adventure-achtig maar je wordt wel erg gestuurd met aanwijzingen. Enneh, zojuist heeft het mijn splinternieuwe iPod 80GB gereset, vaag!?!

Je laat Jack lopen in de richting van waar je je clickwheel aanraakt. Soms moet je draaien om iets op te tillen of te balanceren. Je moet wel wat (beeldtekst)dialoog doorklikken steeds. De verhaallijn van de serie wordt in het eerste stuk in elk geval goed gevolgd. Ben benieuwd hoe lang het spel duurt.

(Bewerkt door Henri om 14:36, 22-05-2007)
Zin om eens lekker rond te kijken?
[MacBook Pro 2.8] • [iPad 3G] • [iPhone 3GS] • [iPod 5G] • [AEx]
Nieuw iPod spel[letje]: Lost
22 mei 2007 - 14:11    reactie #4
geplaatst door: denn88
Grappig, wat je allemaal niet kunt doen met een click-wheel systeem. Ben benieuwd hoe het werkt, kun je die poppetjes op het scherm laten bewegen door op je click-wheel te draaien? :happy:
Atlantisdesign.nl - webDesign en de Mac. Bezig met webdesign / webdevelopment? Je eigen Mac als lokale webserver?
iPhone 4, 16 GB (black) | MacBook Pro 15", 2.44Ghz Intel Core 2 Duo,  4GB Ram | Airport Extreme | MacMini Intel Core 2 Duo, 4GB Ram | PowerMac G4 MMD Dual 1Ghz.
Nieuw iPod spel[letje]: Lost
23 mei 2007 - 08:03    reactie #5
geplaatst door: Stefan
Ik heb het gister aangeschaft en ik moet zeggen, knap staaltje werk. Grafisch ziet het er erg mooi uit en de besturing werkt erg soepel. Door met je vinger over het clickweel te bewegen bestuur je het figuur. Je hoeft dus niet, zoals ik eerst dacht echt te klikken om in een bepaalde richting te wandelen. Het geluid is ook erg mooi.
To infinity and beyond
Nieuw iPod spel[letje]: Lost
23 mei 2007 - 22:56    reactie #6
geplaatst door: uuhm
maar goed als ik nu de wijzigingen in het artikel lees, lach ik de scheuren in mijn broek!!
    25 minuutjes!!
dat is de 5euro en de moeite toch niet waard!!
Nieuw iPod spel[letje]: Lost
24 mei 2007 - 07:21    reactie #7
geplaatst door: jschaafsma
Ik heb er nu mee gespeeld,
zeer leuk spel rekening houdend met de prijs/kwaliteitverhouding en een aanwinst voor de spelletjes
op de iPod.
Volgens mij vreet het stroom. Ik heb het spel niet uitgespeeld en dat zal mij zeker niet lukken binnen 25 minuten.
Een aanrader, zeker voor 5 eurotjes. Ik szie SIMS nog wel komen.

Doei
Suppose war breaks out .....
and nobody turns up.