
Sony introduceert CLIÉ PEG-NZ90
Bass wees ons op het volgende: Sony heeft een nieuwe PDA geintroduceerd, de CLIÉ PEG-NZ90. Deze op PalmOS 5.0 gebaseerde PDA beschikt over een ingebouwde 2 megapixel digitale camera, een groot scherm met een resolutie van 320x480 in 16 bits kleur, ingebouwde BlueTooth ondersteuning, MP3 playback (hoofdtelefoon optioneel), en optioneel WiFi (AirPort) ondersteuning.
Dit is overigens de eerste PDA die beschikt over een ingebouwde 2 megapixel camera. De camera is in staat foto's te maken op een resoutie van 1600x1200 pixels. Groot genoeg om een 10x15 foto af te drukken op bijna 300DPI. Ook het opnemen van korte video's is mogelijk, deze worden in MPG4 formaat opgeslagen op het interne geheugen, of op de optionele Memory Stick.
Met een niet al te bescheiden prijskaartje van US$800 is deze PDA niet weggelegd voor de meeste van ons. Maar hij is daardoor zeker niet minder indrukwekkend. Het enige dat nog niet mogelijk is met deze PDA is telefoneren.
Voor meer informatie kun je kijken op
DPReview.com en natuurlijk op de website van
Sony.