[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/tip.gif[/img]Als je Safari met tabs gebruikt dan kan je als je een nieuwe pagina wilt openen Command-T typen, vervolgens in die nieuwe tab de
URL invoeren en dan op Return drukken waarna deze pagina meteen zal laden.
Maar zoals zo vaak heeft Safari meer handigheidjes onder de motorkap, waarvan het gebruik van Command-Return er eentje is.
Want als je vergeten bent om eerst een nieuwe tab aan te maken en je zit in je originele venster een URL in te voeren, dan is er nog steeds geen man overboord. Typ Command-Return en de pagina waar je naartoe wilde gaan zal zich keurig in een nieuwe tab openen. Of die tab meteen actief zal zijn, of in de achtergrond opent wordt natuurlijk bepaalt door de instelling die je zelf gekozen hebt in Voorkeuren > Tabs van Safari zelf.