Tony Hawk Pro Skater 4 is onderweg
4 april 2003 - 11:40   
geplaatst door: Leon
Aspyr heeft vandaag aangekondigd bezig te zijn met het ontwikkelen van een Mac versie van Tony Hawk's Pro Skater 4. Dit nieuwe spel in de Tony Hawk reeks zal voor zowel Mac als PC gelijktijdig uitgebracht worden, en beschikt over multi-player mogelijkheden zodat via bijvoorbeeld het internet met maximaal 8 personen gespeeld kan worden. Een demo van dit spel zal eveneens in de nabije toekomst beschikbaar gesteld worden. De prijs, US$40.

De systeemeisen van dit spel zullen zijn; Mac OS 9.1 of hoger, of Mac OS X 10.1 of hoger, G3/400MHz of snellere Mac, 128MB RAM plus virtual memory voor OS 9, 256MB voor OS X, 700MB vrije harddisk ruimte, en een ATI Radeon of Nvidia GeForce2 MX 3D grafische kaart met 32MB of meer.
Tony Hawk Pro Skater 4 is onderweg
4 april 2003 - 13:03    reactie #1
geplaatst door: Rubenz
Ah leuk, al vraag ik me af hoe ze het spel nog verder kunnen verbeteren. Het enige wat ik nog zou kunnen bedenken is een schade model voor de skater maarja, dan is het weer niet geschikt voor de tere kinderzieltjes.
Tony Hawk Pro Skater 4 is onderweg
4 april 2003 - 18:46    reactie #2
geplaatst door: Boramor
tof, die komt zeker in mijn c.d kastje!  :woot:
Tony Hawk Pro Skater 4 is onderweg
4 april 2003 - 19:14    reactie #3
geplaatst door: Appleidee
"kickflip, healflip, grinden, the 900" Wordt weer leuk, ik had al zo'n voorspelling gedaan dat dit spel medio mei naar de Mac zou komen en het is nog waar ook, daarom heb ik versie 3 ook maar overgeslagen.
Nu moet ik nog wachten tot ik de computer van mijn vader heb G4 533MHz, want op deze G3 gaat het spel niet.