Quicktime 7.1.3 update
12 september 2006 - 21:57   
geplaatst door: MacFanGuy
[img=right]http://www.macfreak.org/base/data/news/images/quicktime.jpg[/img]In navolging van iTunes 7, brengt ook Quicktime een nieuwe -kleine- update met zich mee.

Citaat
QuickTime 7.1.3 is een belangrijke update die een aantal problemen en ernstige beveiligingsrisico's verhelpt. Deze update wordt aanbevolen voor alle gebruikers van QuickTime 7 en is vereist voor het afspelen van materiaal dat is aangeschaft bij de iTunes Store.  

Belangrijke mededeling voor QuickTime Pro-gebruikers
Wanneer u QuickTime 7 installeert, wordt de QuickTime Pro-functionaliteit gedeactiveerd in eerdere versies van QuickTime, zoals QuickTime 5 of QuickTime 6. Als u doorgaat met deze installatie, moet u een nieuwe QuickTime 7 Pro-code aanschaffen om opnieuw de beschikking te krijgen over de QuickTime Pro-functionaliteit. Ga na de installatie naar www.apple.com/nl/quicktime (Nederland) of www.apple.com/benl/quicktime (België) om een QuickTime 7 Pro-code aan te schaffen.


Eén en ander is nu te vinden in Software Update.
Huh? Wat is dat, een PixelFreak?
Quicktime 7.1.3 update
12 september 2006 - 22:00    reactie #1
geplaatst door: Macsel
Grappig, deze versie heb ik op een windows computer (bij iemand anders) om 18:50 zitten downloaden... Die was dus al voor het event beschikbaar. Deze was noodzakelijk (zo vertelde de melding) wanneer je op de 'watch event' klikte op de Apple event pagina.
Mac mini | 21,5" iMac Fusion Drive | vintage iPad (1st g) | iPhone (4S) | Airport extreme / express | Business: 15" MBP | 24" LED monitor