We are deeply saddened by the tragedy at Foxconns plant in Chengdu, and our hearts go out to the victims and their families. We are working closely with Foxconn to understand what caused this terrible event.
SteefJoops om 15:56, 21-05-2011Daarnaast bestaat er ook de mogelijkheid dat de aanvoer van de iPad 2 hierdoor gaat stagneren.
triptiekdeslebens om 16:48, 21-05-2011Misschien gaat Foxconn nu een clausule in de contracten opnemen dat men niet dood mag gaan bij explosies in het bedrijf
pisseblom om 19:42, 21-05-2011Dergelijke ongelukken staan niet op zich. We willen allemaal een IPad of andere spullen en dit eist zo zijn tol. Vakbonden worden buiten de deur gehouden. Opdrachtgevers kijken de andere kant op, want men wil snel en goedkoop bediennt worden. Dat men het erg vind als er slachtoffers vallen is vaak hypocriet. Aandeelhouders en consumenten zouden veel meer in het geweer moeten komen, maar dit is niet in ons belang tenminste niet op korte termijn.