geplaatst door: karel apple
[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/Interdigital_logo.gif[/img]Dit zou zo maar eens nog spannender kunnen worden dat het gevecht om de Nortel patenten: aangemoedigd door de hoge opbrengst van deze veiling zet nu ook InterDigital een belangrijke patentportfolio te koop.

InterDigital heeft een aantal zeer belangrijke patenten op het gebied van mobiele datacommunicatie. Inmiddels loopt er een aanklacht van InterDigital tegen Nokia, Huawei en anderen bij het ITC wegens schending van deze patenten.

Maar interessanter is de mededeling van de Board of Directors dat er een 'strategisch alternatief' in de vorm van een 'sale or other transaction' wordt gezocht voor het nieuwe businessplan.

Insiders zeggen te weten dat dit de verkoop van (een deel van) de portfolio aan patenten behelst, die - gezien de waarde van de Nortel patenten - mogelijk meer dan $ 5 miljard zullen opbrengen. Naar verluidt is in ieder geval Samsung uitgenodigd om een bod uit te brengen en uiteraard hebben Google en Apple ook belangstelling.

Hier gaan we ongetwijfeld binnenkort nog meer van horen.
Nieuw patentgevecht: InterDigital patenten zijn te koop?
3 augustus 2011 - 22:26    reactie #1
geplaatst door: Sypie
Het zou mij niets verbazen dat ome Google niet weer de boot wil missen en een flink bedrag op tafel gaat leggen. En dan niet in de vorm van een of andere wazige constante of meneer Pi. Deze patenten zijn nu al goud waard vanwege de strijd die er gaande is. Omdat het om mobiele zooi gaat zullen er nog veel meer claims van te maken zijn.