Tip: geavanceerd zoeken in de Mac App Store
11 januari 2011 - 08:31   
geplaatst door: Robert
[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/tip.gif[/img]We hadden al twee nieuwsberichten, de meest recente is hier te vinden, over het feit dat de Finder tegenwoordig automatisch in de Mac App Store zoekt als je een bestand hebt waarvoor het geen passend programma kan vinden.

Maar je hoeft niet op de Finder te wachten om dit voor je uit te zoeken, je kan ook zelf op zoek naar programma's voor een bestand met een specifieke extensie. Dit kan je doen door simpelweg 'extension:' in te vullen met daarachter de bestands-extensie waarvoor je een programma zoekt.

Dus als je een bestand hebt dat eindigt op .flac kan je in de App Store zoeken op 'extension:flac' - zonder de aanhalingstekens natuurlijk - en de App Store zal je keurig de verschillende opties laten zien.
Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.