TMO "Waste of Time": optische illusies
14 augustus 2005 - 20:37   
geplaatst door: MacFanGuy
[img=right]http://www.michaelbach.de/ot/mot_feet_lin/icon.gif[/img]Komkommertijd, en zo. Vergeef me, maar deze is gewoon te leuk om te laten schieten. De website The Mac Observer presenteert deze week een erg visueel inspannende "Cool Waste of Time".

Middelpunt van hun aandacht is deze week de website Micheal Bach die een ontzettend leuke verzameling optische illusies heeft verzameld. Erg leuk leesvoer, maar er wordt ook behoorlijk diep ingegaan op de achterliggende oorzaken van de illusies.

Echt een leuk tijdverdrijf gedurende de zomer, maar wellicht ook een leuk idee voor de volgende speekbeurt van je spruit!
Huh? Wat is dat, een PixelFreak?
TMO "Waste of Time": optische illusies
15 augustus 2005 - 03:04    reactie #1
geplaatst door: kebdarge
en daar ging mijn nachtrust... :wacko:
TMO "Waste of Time": optische illusies
15 augustus 2005 - 08:56    reactie #2
geplaatst door: BertM
Die van de MacObserver kan ik niet vinden op hun site, waar moet ik kijken (of is dat het tijdverdrijf??)
iMac 27" | MB Pro M2 14" |  iPhone 15 | iPhone SE 2022 | iPad Air5
TMO "Waste of Time": optische illusies
15 augustus 2005 - 08:58    reactie #3
geplaatst door: MacFanGuy
Dat is het tijdsverdrijf ja, meer vermeld als zijnde de bron waar de link naar deze site op stond zeg maar...
Huh? Wat is dat, een PixelFreak?