Mattnh om 14:39, 16-08-2009Niet voor niets wereld marktleider, denk ik dan.
odo om 15:02, 16-08-2009CitaatMattnh om 14:39, 16-08-2009Niet voor niets wereld marktleider, denk ik dan.Je bedoelt toch niet te zeggen dat die andere wereld marktleider (MS) ook terecht die positie heeft?
Dennissie om 20:43, 16-08-2009Tja, ik heb vorige week de Navigon aangeschaft, en ik vraag me af of Tomtom dit beter gaat doen. Bij mij gaat de Navigon echt tot op de meter nauwkeurig en de GPS-fix duurt nog geen minuut. Raamhouder hoef ik niet, is voor de GPS totaal overbodig.Ben benieuwd hoe tomtom het gaat doen!
chrispis om 9:11, 17-08-2009CitaatDennissie om 20:43, 16-08-2009Tja, ik heb vorige week de Navigon aangeschaft, en ik vraag me af of Tomtom dit beter gaat doen. Bij mij gaat de Navigon echt tot op de meter nauwkeurig en de GPS-fix duurt nog geen minuut. Raamhouder hoef ik niet, is voor de GPS totaal overbodig.Ben benieuwd hoe tomtom het gaat doen!Loopt ie bij jou op een 3G of 3GS? m.a.w. loopt ie lekker op een 3G?
Buibkier om 9:52, 17-08-2009Die rijstrookassistent is inderdaad handig gebleken tijdens onze vakantie.Wat mij tegenviel was de GPS fix zodra je in steden terecht kwam.Vaak viel de GPS ontvangst weg en duurde het zomaar 1-2 minuten voordatNavigon weer door had waar we reden en waar we langs moesten rijden.Aardig irritant in drukke buitenlandse steden kan ik je vertellen.Wat mij betreft zit daar dus een heel groot verbeterpunt voor Navigon.Ik ben dan ook benieuwd naar de ervaringen met TomTom op dit gebied.
jasperr om 9:12, 17-08-2009Heb 'm zojuist gekocht, download van 1.45GB voor West-Europa. Maar weet iemand waar de TomTom Car Kit for iPhone te koop is? Kan alleen een filmpje vinden op de site van TomTom.
shaper om 9:56, 17-08-2009Volgens mij ligt dat niet aan de software maar aan de GPS ontvanger in de iPhone. Hier zal de TomTom App dus ook last van hebben. Vandaar dat TomTom ook nog een extra carkit gaat verkopen met daarin een ingebouwde GPS versterker.
jef om 20:08, 17-08-2009Net met de tomtom software op een 3G naar huis gereden.Ik vind hem super!