Binnenkort kun je dit gesprekje opvangen.
Doet u mij maar een MacBook Pro. Prima mevrouw, dat is dan 1500 euro.
Oh, ja. Ook nog graag een usb DVD drive erbij. Wilt u BlueRay of Regular?
Doet u maar Blueray. Heeft u ook wat blanko schijfjes erbij?
Alstublieft, 10 blanko schijfjes.
Heeft u ook iets om ethernet aan te sluiten?
Jazeker, daar is deze usb/ethernet adapter zeer geschikt voor.
Mooi, doet u die er ook maar bij. Dan zoek ik nog iets van een extra muis en toetsenbord voor thuis en daar wil ik de MacBook ook graag op een groot scherm aansluiten.
Dat kan mevrouw. U heeft alleen een Thunderbolt scherm met kabel nodig en een magic mouse met een keyboard.
Aha, perfect. Heeft u ook een toetsenbord en muis met een draadje voor wanneer er problemen zijn met de computer en die niet naar bluetooth wil luisteren? Oh, en dan natuurlijk een USB hub met minstens 8 aansluitingen voor die spulletjes want ik heb thuis ook nog wat firewire en usb harde schijven liggen voor de backups. Wel graag een met een adapter.
Alstublieft mevrouw. Dat is het?
Nee, nu nog een grote tas om dat alles mee te nemen, ik wil wel mobiel blijven natuurlijk.
Vanzelfsprekend mevrouw. Kijkt u eens, we hebben een speciale weekend-tas. Daar past alles in.
Nou geweldig bedankt. Hoeveel is de schade?
Alles bij elkaar 3475 euro mevrouw. Pinnen?
Tot ziens mevrouw, veel plezier van uw nieuwe MacBook Pro!
Van achteruit de winke:
Hey Nico, heb je die klant net een nieuwe MacBook Pro verkocht?
Ja, met alle noodzakelijke uitbreidingen erbij en een tas om mobiel te zijn.
Nou, Nico, ik denk dat ze wel weer snel terug zal komen want ik lees hier net dat de nieuwe MacBook Pro nu is geleverd zonder adapter, harde schijf en processor. Het moederbord moet de klant zelf aanschaffen in de Online Mac Hardware Store. En de pixels kunnen daar per stuk worden besteld.
