iTunes 11 een maand uitgesteld
31 oktober 2012 - 09:39   
geplaatst door: Robert
http://www.macfreak.nl/modules/news/images/iTunes_10_Icoon.jpg
iTunes 11 een maand uitgesteld
Apple heeft eerdere laten weten dat het compleet vernieuwde iTunes 11 voor eind oktober uit zou komen, maar heeft nu laten weten dat de het een maand uitstellen en dat het dus eind november uit zal komen. In de woorden van Apple's woordvoerder Tom Neumayr"

Citaat


The new iTunes is taking longer than expected and we wanted to take a little extra time to get it right. We look forward to releasing this new version of iTunes with its dramatically simpler and cleaner interface, and seamless integration with iCloud before the end of November.


De nieuwe versie van iTunes zal de grootste verandering aan iTunes zijn die we in lange tijd hebben gezien, zo gedragen album covers in iTunes 11 zich bijvoorbeeld meer als folders in iOS en zal content in iCloud veel meer geïntegreerd worden en niet meer apart in de sidebar worden weergegeven, want die sidebar is voortaan standaard niet meer in beeld.

Als je meer wilt lezen over iTunes 11 dan raad ik je dit uitgebreide artikel van AppleInsider aan.


met dank aan forumlid Esquare voor de tip
Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
iTunes 11 een maand uitgesteld
31 oktober 2012 - 17:28    reactie #1
geplaatst door: mug
Als muziek speler en Podcast programma vindt ik iTunes nog steeds erg leuk en geschikt. Maar voor mijn boeken en artikelen in PDF niet. Daar mag best een pittige upgrade voor komen.
iTunes 11 een maand uitgesteld
1 november 2012 - 07:07    reactie #2
geplaatst door: atelier
iTunes vond ik vanaf de allereerste versie een ramp. ik kan er niet mee werken. toch gebruik ik het, omdat ik geen alternatief heb, zo integraal is dat programma nu.
Ik gebruik mijn ingevoerde muziek uitsluitend als achtergrond shuffle muziek, of gebruik sommige afspeellijsten. Het gedeelte van mijn muziekverzameling dat in iTunes zit is derhalve populaire muziek, en wat jazz. Losse nummers dus, en iTunes als een grote emmer waar alles in zit. Een wel heel postmoderne benadering. Anything goes. Maar klassiek, hele concerten en opera's blijven op hun plastic schijfjes. ITunes kan daar niet mee overweg.

Waarom worden bijvoorbeeld radiostations als "nummer" gezien? waarom krijgen boeken, films en PDF's rubrieken als artiest? En waarom is het niet eenvoudig is om slechts één liedje af te spelen zonder dat de volgende automatisch komt? En waarom is het nu zo moeilijk om eenvoudig in te stellen dat ingevoerde CD's of gekochte muziek altijd in de juiste volgorde moet worden afgespeeld, en graag zonder verandering in pauzes of stille gedeeltes? Ik heb het nu over concerten, opera's en meer van dat serieuze gedoe. Die bestaan uit veel losse gedeeltes, en die moeten bij elkaar blijven zoals de uitvoerder dat op schijf heeft gezet. Punt. iTunes kent alleen 'nummers' (songs). Bij Apple lopen blijkbaar geen muziek loiefhebbers rond, anders had die mogelijkheid wel in iTunes gezeten. Vind ik.

Ik vind dat ik, na begonnen te zijn met OS 6 en met de meeste OS daar
na dagelijks gewerkt te hebben, een beetje inzicht heb in hoe de UI ontwikkelaars bij Apple zich geevolueerd hebben. Ik heb mij altijd heel erg thuis gevoeld in hun visie, veranderingen waren in de meeste gevallen verbeteringen. Maar iTunes is gemaakt door mensen die van muziek geen verstand hebben. Is mijn mening.
iTunes 11 een maand uitgesteld
1 november 2012 - 09:18    reactie #3
geplaatst door: Pshot
.
Bewerkt: 31 maart 2021 - 20:46 door macqintosh
iTunes 11 een maand uitgesteld
1 november 2012 - 09:55    reactie #4
geplaatst door: atelier
Eenvoudig aanpassen had ik het over. Niet eerst allerlei handelingen verrichten.
iTunes 11 een maand uitgesteld
1 november 2012 - 13:36    reactie #5
geplaatst door: Pshot
.
Bewerkt: 31 maart 2021 - 20:46 door macqintosh
iTunes 11 een maand uitgesteld
1 november 2012 - 14:16    reactie #6
geplaatst door: Shmoo

geblokkeerd

Ik gebruik iTunes ook niet zo vaak alleen eigelijk om muziek en films op mijn iPhone te plaatsen verder niets.

Maar één ding dat ik niet begrijp is waarom Apple niet standaard instelt dat het muziek en films die je in iTunes sleept niet dupliceert maar gewoon verplaatst.
Standaard als je muziek erin zet dan maakt Apple daar een copy van in de iTunes folder met het resultaat dat je alles twee keer op je Mac hebt staan vaak zelfs drie keer want films verklein je altijd eerst even voor de iPhone. Dit kun je uitzetten in de instellingen maar volgens mij hoort dit een standaard instelling te zijn.
iTunes 11 een maand uitgesteld
1 november 2012 - 16:36    reactie #7
geplaatst door: lutewizzard
Het lijkt misschien dat het er meerdere keren op staat maar dat zijn toch alleen maar verwijzingen?
iTunes 11 een maand uitgesteld
1 november 2012 - 16:48    reactie #8
geplaatst door: Shmoo

geblokkeerd

Kijk deze checkbox staat standaard aan en als je deze uitzet dan verplaats ipv dupliceer je de bestanden naar de iTunes map.

Dit lijkt me namelijk alles behalve 'Ease of Use', maar miss. is hier en een hele goede reden voor ?



iTunes 11 een maand uitgesteld
1 november 2012 - 17:00    reactie #9
geplaatst door: Robert
@ Schmoo: en als iemand een USB-stick in z'n Mac duwt en daar muziek van afspeelt, daarna verbaasd is dat die muziek niet meer in iTunes staat als die daarna het weer af wilt spelen en dan de Apple Helpdesk daarvoor belt..?

Je staat versteld van wat er allemaal voorbij komt bij helpdesken, en volgens mij is Apple één van de weinige bedrijven die daar ook echt wat mee doen...
Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
iTunes 11 een maand uitgesteld
2 november 2012 - 16:22    reactie #10
geplaatst door: atelier
Citaat
macquarius om 13:36, 01-11-2012
@atelier: Serieus? Wat is er moeilijk aan een paar keer klikken?


Weet je, macquarius ik heb zowel een technisch vak als een creatief. En ben heel gevoelig voor de schoonheid van de dingen. Dat is de reden waarom ik zoveel jaren geleden (sprak opa :tounge: ) voor de Mac gekozen heb. Schoonheid schuilt in het simpele. Dat is het allermoeilijkste, om iets simpel te maken dat zò geniaal is, zò doordacht, dat het vanzelfsprekend is. De meeste Apple produkten, inclusief de UI van OSX en iOS hebben zo'n simpele geniale schoonheid.
Veel klikken in iTunes krijgt van mij geen schoonheidsprijs.
capishe ?  :cool:
iTunes 11 een maand uitgesteld
2 november 2012 - 16:45    reactie #11
geplaatst door: Flix
Citaat
Shmoo om 16:48, 01-11-2012
Kijk deze checkbox staat standaard aan en als je deze uitzet dan verplaats ipv dupliceer je de bestanden naar de iTunes map.

Huh, hij verplaatst dan niks. Of wat bedoel je?
iTunes 11 een maand uitgesteld
2 november 2012 - 17:20    reactie #12
geplaatst door: Ger Nijkamp
Atelier heeft in feite gewoon gelijk. iTunes is een gedrocht. Een zevenkoppig Trojaans paard omdat Apple via iTunes op Windows elk kunstje van synchronisatie voor de iPod, iPhone en iPad moet realiseren via één programma dat daar nooit voor is bedoeld.

Het gevolg: ontelbare onsamenhangende checkboxjes per venster waarmee je weliswaar iTunes kun laten doen wat jij wilt, maar zonder de befaamde Apple logica. Zo'n stapel checkboxjes voor willekeurige functies verwacht je in Windows, niet bij Apple.

Het is (hoog) tijd dat Apple een apart synchronisatieprogramma voor zowel Mac als Windows presenteert, waarbij je jouw muziek, contacten, video's, muziek etc. aan mag wijzen en vervolgens synchroniseert met de i-devices. Dan kan iTunes zich weer verder ontwikkelen als een geweldig muziekprogramma. Want op dat punt valt er inderdaad nog veel te winnen.

Waarom Apple iSync ooit aan de wilgen heeft gehangen is mij dan ook een raadsel. Maar als Apple dáár een Windows-variant naast had gemaakt was iTunes (en daarmee de iTunes Store) misschien niet zo'n populair op Windows geworden en uiteindelijk dankt Apple een groot deel van z'n populariteit aan deze strategie. Vraag is: is die populariteit inmiddels groot genoeg om dit concept los te laten..?

[ Ger ]

Website: gernijkamp  
Linkedin: gernijkamp