Update: iOS 8.1 is uit
24 oktober 2014 - 20:04    reactie #75
geplaatst door: Flix
Citaat
MacFrankie om 15:48, 24-10-2014
Tegenwoordig heb je minimaal 4GB nodig, en 8GB als je OS X 10.10 draait, en meerdere programma's tegelijk hebt draaien.

Weer zo'n meninkje die nergens op gestoeld is, maar wel als feit wordt gebracht. Yosemite draait prima op 4 GB met vele programma's open; ik doe niet anders. (Apple zegt dat het kan; ik zie dat het kan, maar van jou 'mag' het dus niet?!)

ChrisG, dat zeg ik ook altijd tegen de belastingdienst, among others. Maar ik trek toch aan het kortste eind.
Update: iOS 8.1 is uit
24 oktober 2014 - 23:21    reactie #76
geplaatst door: MacFrankie
@Flix: Natuurlijk mag het, ik zal het alleen nooit iemand aanraden!
Op mijn werk heb ik al Windows, thuis wil ik geen systeembeheerder meer zijn!
Update: iOS 8.1 is uit
25 oktober 2014 - 15:45    reactie #77
geplaatst door: ouwemac
Dank U allen beste macfreaks.
Het was weer even een heerlijk half uurtje lezen, al jullie bijdragen aan deze discussie.
Beschaafd en op niveau discussieren is toch niet aan iedereen gegeven.
Wellicht denken jullie dat ik de "sarcasme-modus" heb ingeschakeld, nou dat is niet zo. Ik ben bloedje serieus. :thumbs-up:  :worship:   :wink:

Nou vooruit: een mening: ik vind dat iedereen zich om het milieu zou moeten bekommeren :tounge:
…….
Update: iOS 8.1 is uit
26 oktober 2014 - 13:23    reactie #78
geplaatst door: Pieterr
http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=1789051


Helaas heeft de iOS 8.1 update nog niet een probleem verholpen waar ik last van heb (sinds iOS 8). Ik krijg de Album Art niet te zien in de Remote app op de iPhone. In de link hierboven beweert men dat terugzetten van de 4.2 versie van de Remote app het probleem oplost, en dat het een 4.2.1 specifiek probleem zou zijn, onafhankelijk van de iOS versie. Dat klopt niet. Wij hebben twee iPhones in huis, eentje met iOS 7 en eentje met iOS 8, beiden versie 4.2.1 van de Remote app. De iPhone met iOS 7 laat wél de Album art zien, die met iOS 8 (de mijne) niet.
"One experiment is worth a thousand expert opinions."
Update: iOS 8.1 is uit
29 oktober 2014 - 11:46    reactie #79
geplaatst door: mikes
Pieterr ik heb een gelijkaardig probleem in mijn gewone muziek bibliotheek op mijn iPhone 5. Bij bepaalde albums aangekocht in iTunes krijg ik ook de album art niet te zien. Een voorbeeld hiervan is het album  " Caustic Love "  van Paolo Nutini. Ik zal zelfs meer zeggen. Als uitvoerder krijg ik Lady Lynn, het nummer klopt wel. Zelfde bij London Grammar. Ik heb albums real af gegooid, en opnieuw gedownload. Helaas hetzelfde resultaat. Ook op mijn scherm in wagen als iPhone is aangekoppeld luister ik naar Lady Lynn zogezegd. Onder album en artiest staat het wel juist. Het is bij afspelen dat het fout gaat.
De "apple" valt niet ver van de boom.....
Update: iOS 8.1 is uit
29 oktober 2014 - 19:10    reactie #80
geplaatst door: Pieterr
@mikes: Breek me de ... niet open over het nieuwe iTunes... http://www.macfreak.nl/forums/topic/3/26932/itunes-12-sync-bug/
 :sad:
"One experiment is worth a thousand expert opinions."
Update: iOS 8.1 is uit
29 oktober 2014 - 19:33    reactie #81
geplaatst door: mikes
@pieterr, thx voor je link. Ik word er gek van maar zal mijn neurotisch trekje zijn.  :angry:
De "apple" valt niet ver van de boom.....