Update voor Dantz Retrospect: versie 6.1
4 oktober 2005 - 21:27   
geplaatst door: Ger Nijkamp
[img=right]http://members.home.nl/jacenijkamp/beelden_blog/retrospect61.jpg[/img]Softwarefabrikant EMC Dantz heeft haar paradepaardje Retrospect opgewaardeerd naar versie 6.1. De update is gratis voor geregistreerde Retrospect 6.0-gebruikers. Hoewel Retrospect in mei 2005 al werd geupdated naar versie 6.0 voor een goede samenwerking met Mac OS X hebben de belangrijkste aanpassingen ook bij deze 6.1-versie wederom betrekking op de samenwerking tussen Retrospect en Mac OS X 10.4.

Daarnaast heeft EMC Dantz nu ook 'Access Control Lists' (ACL's) ingebouwd. Hiermee kunnen systeembeheerders gecentraliseerd controle uitoefenen rechten van gebruikers. Hoe dit precies bij Retrospect in z'n werk gaat is mij nog niet helemaal duidelijk: softwaremakers blinken soms uit in wollige en nikszeggende teksten om hun vernieuwde koopwaar aan te prijzen. Je mag het hier zelf nalezen.

De updaters voor de server- en client-versie zijn hier op de site van EMC Dantz te downloaden. Deze zijn respectievelijk 24 en 2,1 MB groot.
Website: gernijkamp  
Linkedin: gernijkamp
Update voor Dantz Retrospect: versie 6.1
4 oktober 2005 - 21:45    reactie #1
geplaatst door: Joppes
Foutje: Action Control Lists --> Access Control Lists
Sorry, kon het niet laten  :blush:
Evolution: just a fairytale for adults!
Update voor Dantz Retrospect: versie 6.1
4 oktober 2005 - 22:25    reactie #2
geplaatst door: Ger Nijkamp
Klopt, Actions zijn weer wat anders. Aangepast...

[ Ger ]
Website: gernijkamp  
Linkedin: gernijkamp