@ARTHURHOFMAN
Een BD speler regiovrij maken is eigenlijk illegaal... Maar ik snap jou, je wilt niet beperkt worden door de achterhaalde regio's, sommige films komen nooit uit in regio 2 / West Europa, ook niet na x maanden wachten.
Overigens is het omzeilen van de regiobeperkingen wel van een andere orde dan het altijd gratis films en series willen kunnen kijken.
Met Amerikaanse series was het een paar jaar geleden echt heel erg. Nederland liep een paar maanden achter op de VS. Nadat de helft van een seizoen van een serie was uitgezonden, stopte de zender met dat seizoen, en werden er herhalingen uitgezonden. Heel toevallig, op hetzelfde moment, lag de DVD box van dat seizoen in de winkels.
Dat melkgedrag zorgde er niet voor dat men massaal DVD's ging kopen, nee, dat zorgde ervoor dat men niet meer naar die serie op tv keek (dus minder reclame-inkomsten), en massaal de rest van het seizoen (illegaal) ging downloaden.
Tegenwoordig zie je dat de tv zenders steeds dichter op de Amerikaanse release series uitzenden. Ze zijn op hun plaats gezet door de werkelijkheid. Maar mensen die jaren geleden "uit noodzaak" waren begonnen met downloaden, doen dat nog steeds. Die groep kijkers zijn ze kwijt.
Het erge is dat Hollywood een paar jaar geleden de keuze had om mee te gaan met de nieuwste ontwikkelingen. Een serie via Apple TV aanbieden voor een euro, en een film voor een paar euro. Een heel seizoen van een serie voor 1 of 2 tientjes. Vrijwel niemand zal dan voor de illegale optie kiezen. Maar Hollywood wilde het onderste uit de kan, en je weet wat er dan gebeurt.
Het onderste uit de kan willen, dat lukt alleen Apple (met oa de prijzen van de iPhone 5s)!