[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/iPhone4.png[/img]Het zal weinigen van ons verrassen, maar uit onderzoek van The NPD Group blijkt dat in de V.S. inmiddels meer dan een kwart (27%) van alle foto's en video's worden gemaakt met een smartphone.
Dat betekent trouwens nog niet dat de 'echte' camera en de 'echte' videorecorder op hun retour zijn, op dit moment is er sprake van een toename van het totaal. En, ook weer vreselijk logisch, de foto's en video's die met smartphones gemaakt worden zijn vooral die zich op een spontaan moment voordoen, als de 'echte' camera niet voorhanden is.
Voor de momenten die wel te voorspellen zijn, bijvoorbeeld verjaardagen, trouwerijen en dergelijke, wordt er wel een foto- of een videocamera gepakt.
Maar we zijn wel benieuwd wat de toekomst zal zijn, want de camera's in smartphones worden steeds beter en gaan dus steeds meer de concurrentie met de compactcamera aan. Met name de foto- en videokwaliteit van de
iPhone 4S zou er wel eens voor kunnen zorgen dat mensen steeds minder de moeite zullen nemen om hun 'echte' camera nog te pakken.
bron:
PRWeb