Microsoft gaat licenties heffen op geheugenkaarten
5 december 2003 - 19:40    reactie #25
geplaatst door: TOV
als je zoals billyboy de filantropische gulle gever uithangt moet je ook zorgen dat er wat binnen komt nietwaar!    :music:
Microsoft gaat licenties heffen op geheugenkaarten
5 december 2003 - 19:54    reactie #26
geplaatst door: macmatters
Dit is te gek voor woorden het lijkt wat de post ook heeft gedaan met het woord postkantoor

~En waneer gaat microsloop betalen vor al dat gene dat zij gestolen hebben?

En waar is het einde moeten we soms ook gaan betalen voor alles wat de term WINDOWS bevat dan kan je geen venster meer openen en is elke GUI gedoemd

Waneer wordt die terroristen uit silicon valley eens gestopt we moeten de machten niet naar het oosten maar het westen sturen die zijn op zijn minst gevaarlijk
Het word tijd dat europa wat mmeer zelf gaat ontwikkelen en minder afhankelijk wordt
(h)appel(y)ours
Microsoft gaat licenties heffen op geheugenkaarten
5 december 2003 - 20:10    reactie #27
geplaatst door: artiecad
Ik vraag mij af hoeveel huishoudtoestellen draaien op delen van Microsoft-software
JACKPOT voor Billie ? :barf:
<><  Blij dat ik nog leef !
Microsoft gaat licenties heffen op geheugenkaarten
8 december 2003 - 14:06    reactie #28
geplaatst door: tecks
Sjonge wat een ongenuanceerd gesnauw in de richting van Microsoft hier zeg!

Ten eerste: Als je het persbericht gewoon even eerst leest, dan had je geweten dat Microsoft zelf ook wel inziet dat ze niets kunnen vragen voor ongeformateerde schijfjes. Daarvoor vragen ze dus ook niets.

Verder vragen ze alleen geld voor apparatuur die voortboordurend op hun FAT-patent schijven kan formateren. Dit lijkt me niet onredelijk, ware het niet dat Microsoft dit keer de establish free, extend at a price techniek heeft toegepast. Dit is hele discutabele marketing, maar blijkbaar niet onwettig.

Ik vraag me overigens af of veel camera-bedrijven nu niet overstappen op SD-kaarten of Smartmedia, want daarvoor geldt het niet. Bovendien zit Sony nu ineens goed, want die hebben hun "eigen" memorystick-systeem.
The power to be your best
Microsoft gaat licenties heffen op geheugenkaarten
9 december 2003 - 01:18    reactie #29
geplaatst door: PjotriDVDguru

Citaat
tecks om 14:06, 8-12-2003
Sjonge wat een ongenuanceerd gesnauw in de richting van Microsoft hier zeg!
.


Noem het maar ongenuanceerd !!!  Wil jij beweren dat het redelijk is jaren lang geen rechten op te eisen om jarer later dat ineens wel te gaan doen? In Nederland gaat dat niet. Als ik al jaren lang toesta dat iemand door mijn landgoed loopt om zijn eigen huis te bereiken kan ik niet na jaren ineens tol gaan heffen. Moet er mee starten binnen redelijke termijn. Nu gebeurt er iets dat past bij MacroSchoft. Eerst de markt laten gaan totdat het een behoorlijk aandeel heeft. Daarna pas gaan roepen om je vermeende rechten. Elke indeling van de kaarten had eenvoudig gekunt. Nu komen plots de kosten. Schandelijke manier van bedrijfsvoering!! Weg met dat MS!! Wie wil er nog wat illegaals van MS kopieren via poisoned?  Zolang het van MS is, is het volstrekt legaal !! Immers, volgens Bills eigen regels. Het recht van de sterkste. De sterkste? Dat is de consument !!!(als we dat zelf willen).