simpelweg mijn mening en ervaring.
De studentenversies zijn nog steeds buitenproportioneel duur in mijn optiek. Prijzen van rond de 200 a 350 Euro, er zijn maar weinig studenten die dit uit eigen zak kunnen betalen.
Buitenproportioneel gebruik ik omdat de kwaliteit niet in verhouding staat tot de prijs, nogmaals naar mijn idee en ervaring.
Zo heb jij als "Adobe Industry Influencer" natuurlijk ook het recht op je mening, ieder vanuit zijn eigen objectiviteit zogezegd.
En de relatie tot het topiconderwerp: gebruik van 'overbloated', 'dure' invoegtoepassingen stopt zodra er een beter alternatief voor handen is. Mijn mening is dat Adobe niet in staat is om soepele, kleine invoegtoepassingen te maken en dus prijzen ze zichzelf uit de markt.