[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/iOS4.png[/img]Een lezer van 9to5 Mac heeft ontdekt dat er in iOS 4.3 een functie zit met de naam Photo Streams, die alleen nog niet geactiveerd is. Het lijkt er daardoor op dat Apple deze functie in iOS 4.3 al actief wilde hebben, maar dat het uiteindelijk niet zover is gekomen. Dus misschien iets dat we terug zullen zien in iOS 5 in combinatie met de server farm die Apple in North Carolina aan het bouwen is?

Grappig genoeg zou deze functie wel eens kunnen lijken op Photocast, een functie de we voor het laatst zagen in iLife '06.
Dus wordt dit één van de nieuwe functies die we iOS 5 gaan zien in combinatie met het vernieuwde, en misschien gratis, MobileMe?
via
9to5 Mac