Ik heb zo alle reacties eens gelezen en wil toch wat recht zetten.
Ik noem hier niemand persoonlijk windhoosgebruikers, alleen zoals de discussie gevoerd wordt klinkt net zo zinloos als een discussie die wel eens door een stel windhoos gebruikers
ik bedoel Tulip-gebruikers als het over Apple gaat (zoals sekte, fanaten en weet ik veel wat).
Ik zeg koop windows (sorry Peter, lees Tulip of een een andere bol) en neem een abonnement bij het Net. Vervolgens vraag of je dan blij bent.
Nou, aan de reacties te zien, is hier niemand blij mee (mijzelf inclusief).
Ik ben blij dat ik dat ik het de eerste keer toch anders gefromuleerd heb, want tjonge tjone wat komt hier een discussie op gang. Alleen jammer dat het nog steeds niet echt veel opbouwend is, her en der berichten uitgezonderd.
Maar na deze eindeloze discussie, wat gaat er dan gebeuren?
Want wat gaan we doen met de zinnige dingen uit deze discusie? Sturen naar Apple om de onvrede te uiten? Of vloeit hier wellciht een petitie of iets dergelijks uit welke uiteindelijk ook naar Apple en/of van mijn part naar Wanadoo gaat?
Als dat gebeurd, zeg nou het heeft zin gehad. Maar als het alleen blijft bij een aaneenschakeling van loze kreten met her een der wat zinnigs, dan zeg ik WAAR HEB IK M'N TIJD AAN VESPILT.
Dus hoe nu verder?
Ik heb wel een idee.
Koop een Mac en neem een abonnement bij een provider naar je keuze.
Installleer je Mac en configureer deze voor het internet. Zorg ervoor dat je inbelnummers, IP-nummers bij de hand hebt. Volg de instructies op het scherm goed op.
Mocht dit onverhoopt toch niet lukken, ga dan naar je buurman of van mij part een internetcafe en zet je probleem op macfreak (let wel op dat je IP-adressen en inbelnummers erbij vermeld)
Ga weer naar huis en ga lekker met je mac of met wat anders spelen, slapen, een goede film kijken, whath ever.....
Ga de volgende dag weer naar die buurman of dat internet cafe en kijk welke antwoorden je hebt gekregen bij Macfreak en print ze bijvoorbeeld uit.
Het moet wel heel gek lopen als we er met z'n allen niet uitkomen.
Voor het geval dat: de url voor het forum van Macfreak is
http://www.macfreak.org/cgi/forums/forum.cgiMaak hier veel reclame voor, koop bijvoorbeeld van die stickers en plak die overal op waar die krengen plakken willen. Dit voor de mensen die Macfreak niet kennen.
Voor het geval dat men nu gaat zeggen: Maar wat dan voor die mensen die ondanks alle promotie Macfreak niet kennen.
Tja.... Shit happens, you can't beat them all.