iPhone: the making of
10 januari 2008 - 11:59   
geplaatst door: karel apple
[img=right]http://www.macfreak.org/base/data/news/images/iPhoneGroot.jpg[/img]Hoewel niet iedereen ondersteboven is van de features, kan toch eigenlijk niemand er onder uit dat de iPhone nogal wat teweeg heeft gebracht in telefoon-land.
Gene Munster, een analist van investeringsbank Piper Jaffray concudeert, na op de CES 2008 rondgelopen te hebben, dat Apple een heel jaar voorsprong heeft op de concurrentie en verwacht dat de aankondigingen van Apple op de aanstaande MacWorld zullen aangeven wat we op de CES 2009 mogen verwachten.

Een belangrijk element bij deze voorsprong is ook het verrassingselement: het feit dat Apple de ontwikkeling geheim heeft weten te houden tot het moment dat ze het toestel voor de officiële certificering in de openbaarheid moesten brengen. Electronista heeft daar een leuk artikel over op de website.
Maar een werkelijk fascinerend verhaal over de ontstaansgeschiedenis van de iPhone kun je lezen op de website van Wired waarin ze in een 4 pagina lang artikel een inkijk bieden in "the making of" van de iPhone.

Het artikel is gebaseerd op verhalen van diegenen die bij de ontwikkeling betrokken zijn geweest en biedt een mooie blik achter de schermen.
Ga er maar eens rustig voor zitten.
iPhone: the making of
10 januari 2008 - 13:02    reactie #1
geplaatst door: Robert
Interessant om te lezen, sommige gedeeltes lijken zo uit een boek van Ian Fleming te komen (reizen geboekt onder de naam van Infineon e.d.).
Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
iPhone: the making of
10 januari 2008 - 13:57    reactie #2
geplaatst door: JH
...en software getest op gecamoufleerde moederborden in houten kistjes  :happy:
Mac-musician
iPhone: the making of
11 januari 2008 - 09:09    reactie #3
geplaatst door: XiC
En het noemen van de gebrekken van de iPhone bij de eerste release maakt het een mooi artikel.
iPhone: the making of
11 januari 2008 - 20:20    reactie #4
geplaatst door: lector
Wat je eruit kan leren is, dat als je je maar concentreert op
hoofdzaken en bijzaken buiten beschouwing laat, je je doel kan
bereiken. Prachtig verhaal, overigens.  :smile: