Voorspellingen over de iPhone
23 oktober 2008 - 09:24   
geplaatst door: Robert
[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/iPhone3g_Homescreen.jpg[/img]Niet zo lang geleden werd er door veel mensen nogal lacherig gereageerd op de 10 miljoen iPhones die Apple zich als doel had gesteld, natuurlijk is dat sinds de presentatie van de cijfers van het afgelopen kwartaal een stuk minder geworden.

We hebben Steve Ballmer al eerder aangehaald, maar hij was de enige niet die al snel riep dat de iPhone geen groot succes zou worden. John C. Dvorak is ook een oude bekende die een duit in het zakje deed en Richard Sprague van Microsoft vraagt zich misschien nu ook af waarom hij toen zijn mond niet hield. MacDailyNews heeft een groot aantal van die negatieve voorspellingen bij elkaar gezet en ik vond het erg grappig om ze achter elkaar te lezen.

Met name aan de kant van Microsoft zijn de reacties goed te begrijpen, de beste verdediging is vaak de aanval. Maar dan moet je wel zorgen dat je eigen zaken goed op orde zijn.

Maar dat daar wel het een en ander aan schort wordt wel duidelijk als Paul Thurott, de man achter de SuperSite for Windows die inmiddels zelf een iPhone heeft en daar positief over schrijft, een stuk schrijft met de titel:

Windows Mobile: What Went Wrong?
Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
Voorspellingen over de iPhone
23 oktober 2008 - 10:49    reactie #1
geplaatst door: Franky2002
Haha prachtig hè!
Ik was er graag bijgeweest afgelopen dinsdag toen al deze bozo's hun tong afbeten.

:tounge: