[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/AppStore_icoon.jpg[/img]De meesten van ons wachten al zo lang op het verschijnen van films in iTunes dat weinigen waarschijnlijk nog denken dat het er ooit van zal komen. Bij Warner Bros. dachten ze er kennelijk net zo over, alleen kwam er iemand op een lumineus idee en bracht dat ook meteen in de praktijk.
En daarom kunnen we nu
[ituneslink=http://itunes.apple.com/nl/app/the-dark-knight-app-edition/id401016418?mt=8]The Dark Knight: App Edition[/ituneslink] (klik
[ituneslink=http://itunes.apple.com/be/app/the-dark-knight-app-edition/id401016418?mt=8]hier[/ituneslink] voor België) via een gratis app downloaden. Met andere woorden, als het niet lukt om via iTunes films te verspreiden, dan doen we het gewoon via de App Store met voor iedere film een app.
De app is dus gratis, maar voor de film moet je wel betalen - 7,99 voor een download - maar dat is een prijs die vergelijkbaar is met wat je betaalt als je in de V.S. een film via iTunes naar binnen haalt. De app levert trouwens meer dan alleen de film, net zoals bij een DVD-versie krijg je hier ook extra's, ondertitels, scene selectie, trivia etc.
We zijn benieuwd of we binnenkort nog veel meer films kunnen begroeten. Volgens 9To5 Mac zou Inception ook al op het menu moeten staan, maar dat kon ik nog niet in de Nederlandse of Belgische App Store vinden.