Moeten wel, en denk wel dat dit geen geruchten zijn... Microsoft stuurt vandaag ook de geruchten dat meerdere iPad-modellen in Q4 op komst zijn, niet van hun eigen maar via anderen:
Voor tablets gaat Microsoft niet solo vliegen zoals Apple maar software leveren voor apparaten die anderen maken en verkopen. 'Ze komen van Asus, Dell, Samsung, Toshiba en Sony. Het worden Windows 7-slates en ze komen met en zonder toetsenborden. Er zullen veel form factors zijn en uiteenlopende groottes. Maar ze zullen allemaal Windows 7 draaien, en Windows 7-programma's. Ze zullen met Office werken', vertelde Ballmer.
Opvallend afwezig in het lijstje van tabletpartners: HP. In januari pakte Ballmer nog groot uit met de HP Slate als antwoord op de iPad. Inmiddels is de Slate in alle stilte afgevoerd.
Waar de Apple-tablet een strakke en gecontroleerde ervaring biedt aan - voornamelijk - consumenten, hoopt Microsoft ondernemingen en gebruikers te lokken die op zoek zijn naar een volwaardige notebookvervanger in tabletvorm (bron Het Nieuwsblad 14/7/2010)
(Bewerkt door DJAN om 11:39, 14-07-2010)