geplaatst door: Robert
http://www.macfreak.nl/modules/news/images/iPhone5.jpg
Een nieuwe aanpak in de nieuwe iPhone commercial
De afgelopen tijd zagen we veel commercials voorbij komen van Apple die allemaal degelijk waren, maar niet eentje die opviel. Dat is trouwens niet helemaal waar, tussendoor waren er nog de Genius-commercials. Die vielen wel op, maar dan in negatieve zin.

Die commercials zijn natuurlijk heel erg belangrijk, want een groot gedeelte van het imago van een bedrijf bestaat nu juist door wat je daarmee met je publiek communiceert. Wij waren dan ook blij verrast om - eindelijk - te zien dat Apple een nieuwe commercial voor de iPhone heeft uitgebracht met een nieuwe aanpak.

Creatief niet shockerend, eerder een aanpak die wel eerder gezien is. Maar tegelijkertijd zo mooi en effectief uitgevoerd, dat het volgens ons de eerste is sinds lange tijd die weer echt overtuigt.

Of je het met ons eens bent horen we graag, hieronder kan je zelf deze nieuwe commercial bekijken. Enig klein kritiekpuntje dat we hebben is de titel 'Photos Every Day', volgens ons was simpelweg 'Every Day' beter geweest.

Maar die titel zien de meeste mensen waarschijnlijk niet eens...



Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
Een nieuwe aanpak in de nieuwe iPhone commercial
26 april 2013 - 09:21    reactie #1
geplaatst door: odo
tja wat  zal ik zeggen, ik word er niet echt warm van. Sorry. Mooi gedaan hoor, daar niet van, maar het gaat eigenlijk helemaal nergens over. Foto's nemen met je mobiel, niets iPhone specifiek aan, had ook een Samsung reclame kunnen zijn (als er een ander muzakje onder had gezeten). De boodschap is dat de meeste foto's met een iPhone worden gemaakt. Dat soort borstklopperij kan mij niet echt boeien.

Maar meer nog: al deze commercials zijn alleen voor de amerikaanse markt. Dat beleid van Apple kan ik nog steeds niet snappen. Waarom zijn alle commercials die ze maken uitsluitend voor de USA bestemd? In geen enkel ander land te zien, behalve voor de fans die er via internet naar gaan kijken. Heeft de USA commercials harder nodig dan de rest van de wereld? Is de iPhone daarom zo dominant in de USA? Zou het aandeel iPhone in Europa hoger zijn als ze ook hier actief tv-commercials zouden uitzenden?

Een nieuwe aanpak in de nieuwe iPhone commercial
26 april 2013 - 09:54    reactie #2
geplaatst door: Robert
Citaat
odo om 09:21, 26-04-2013
Foto's nemen met je mobiel, niets iPhone specifiek aan, had ook een Samsung reclame kunnen zijn (als er een ander muzakje onder had gezeten). De boodschap is dat de meeste foto's met een iPhone worden gemaakt. Dat soort borstklopperij kan mij niet echt boeien.


Volgens mij ontkracht je hier zelf je eigen argument. Samsung had deze reclame niet kunnen maken, wat dan hadden ze de waarheid geweld aangedaan...

Verder ben ik het wel helemaal met je eens wat betreft het vreemde reclame-beleid van Apple. Samsung geeft enorme bedragen uit aan reclame en Apple zou dat internationaal wel wat meer mogen doen...
Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
Een nieuwe aanpak in de nieuwe iPhone commercial
26 april 2013 - 09:58    reactie #3
geplaatst door: DJAN
Kan ik volledig inkomen, wat is hun marketingstrategie in EU en rest van de wereld ??
Mac Pro 8 core / iMac 21" / MacBook Pro 15" / iPod nano / iPhone 3GS / iPad2
Een nieuwe aanpak in de nieuwe iPhone commercial
26 april 2013 - 10:00    reactie #4
geplaatst door: Robert
@ DJAN: die lijkt te zijn: de rest van de wereld moet maar meedoen met wat de V.S. doet... :happy:
Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
Een nieuwe aanpak in de nieuwe iPhone commercial
26 april 2013 - 10:42    reactie #5
geplaatst door: PS-MacGek
Welke rest van de wereld?
Amerika is toch de wereld?  :cool:  :happy:
In Amerika is een Nationaal kampioen altijd meteen World Champion.
MacBook Pro Retina 16" M3 Pro (2024), MacBook Pro Retina 16" Intel (2019), Mac Studio M1 (2022), Mac mini (2018), Mac mini (2012), iPad Pro 11" M1, iPhone 11.
Avatar made by Dale Humphries
Een nieuwe aanpak in de nieuwe iPhone commercial
26 april 2013 - 11:14    reactie #6
geplaatst door: PjotriDVDguru
Gelukkig mogen we een heleboel reclames verwachten van Apple. Niet alleen reclames, ook andere producten. Het vermogen van Apple staat in AbuDabi op een rekening. Kan niet naar de VS want dan moet er belasting betaald worden. Ja, Apple wordt binnenkort echt internationaal.
Een nieuwe aanpak in de nieuwe iPhone commercial
26 april 2013 - 11:21    reactie #7
geplaatst door: PjotriDVDguru
Oh ja, al dat vermogen dat in belastingparadijzen wordt opgepot geeft een vertekend beeld op het vermeent vermogen van Apple. Het vermogen zit vast of er moet flink aan belasting worden afgeboekt. Het daadwerkelijk vrij beschikbaar vermogen is dus veel lager.

Hmm. Waar blijven die reclames in Nederland? Eerst Siri in het Nederlands, dan pas reclame zou mijn devies zijn.
Een nieuwe aanpak in de nieuwe iPhone commercial
26 april 2013 - 11:43    reactie #8
geplaatst door: odo
@Robert

De boodschap in de commercial is inderdaad alleen op de iPhone van toepassing, maar de rest van het beeld kan op iedere smartphone slaan. Dat wilde ik zeggen. En die boodschap zelf vind ik volledig nietszeggend. Is Windows beter omdat er meer mensen op een PC werken dan op een Mac?  :wink:
Een nieuwe aanpak in de nieuwe iPhone commercial
26 april 2013 - 11:54    reactie #9
geplaatst door: Robert
@ odo: hmmm, daar heb je een punt...

Aan de andere kant: zou Apple niet gek zijn als ze dat niet zouden gebruiken, dat was toch heel lang ook het argument om Windows te gebruiken..?
Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
Een nieuwe aanpak in de nieuwe iPhone commercial
26 april 2013 - 11:57    reactie #10
geplaatst door: Didjee
Ik vind het een beetje een 'dertien in een dozijn' commercial: quasi uit de hand geschoten, beelden van 'gewone' mensen, eronder en afsluiten met een voice-over. Zó 2010. Kan mij eerlijk gezegd niet echt overtuigen.
Een nieuwe aanpak in de nieuwe iPhone commercial
26 april 2013 - 12:45    reactie #11
geplaatst door: MacWim
Aardig. Maar inderdaad: had van iedere andere smartphonemaker kunnen zijn.

Ik blijft optimistisch, en verwacht spoedig een vervolg hierop. Bijvoorbeeld wat je allemaal met die beelden kunt doen op een iPhone. En dat zou dan wel iets moeten zijn wat met andere smartphones niet kan.
Eh, zoals eh ... tja.
Mac mini M1, 16 GB 1TB | MBA 6.2 | iPhone 13 mini | iPad 2025 | iPod touch 2009 | Apple TV 3
Bouw websites; webteksten; beeldbewerking met Pixelmator Pro. interlijn.nl
Een nieuwe aanpak in de nieuwe iPhone commercial
26 april 2013 - 16:41    reactie #12
geplaatst door: DirtyMay
Sorry Apple, mijn troetel, maar dit is zo saai als een tram die voorbij rijdt.