[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/gerucht.gif[/img]De geruchtenmachine draait almaar meer overuren sinds Apple bezig met een ongelofelijke comeback. We proberen dan ook om de geruchten zoveel mogelijk te filteren, anders hebben we iedere dag minimaal één gerucht tussen de nieuwsberichten staan.
Het gerucht dat de iPhone 5 misschien niet tijdens de
WWDC gelanceerd zal worden lijkt ons echter wel de moeite om even te vermelden. Ook vanwege
de bron, want Jim Dalrymple van The Loop zit er zelden naast, en heeft dus kennelijk zeer goede contacten bij Apple.
Volgens diezelfde Jim Dalrymple zou de WWDC dit jaar helemaal op software gericht zijn - lees: alle aandacht voor iOS 5 en Lion - en de iPhone 5 zouden later worden gelanceerd, en waarschijnlijk hun eigen
event daarvoor krijgen. Dat betekent dus ook dat er geen nieuwe Mac-modellen of andere hardware aangekondigd zou worden tijdens de WWDC.
Er doet ook een aantal geruchten de ronde dat de nieuwe iPhone er pas in 2012 zou komen. Maar let daarbij op dat Apple's fiscale jaar 2011 eindigt op 24 september van dit jaar. En dus zou de nieuwe iPhone er dus nog ruim voor de kerst zou kunnen zijn en voor Apple toch voor 2012 meetellen.
Deze geruchten worden trouwens ook nog eens bevestigd door
deze Japanse site die claimt dat Apple nog niet bezig is met onderdelen te bestellen voor de volgende iPhone.
Het heeft er dus alle schijn van dat Apple de iPhone 4 iets langer in de markt laat en dat het de bedoeling is om de voorspelbaarheid van de jaarlijkse cyclus voor de iPhone te doorbreken.