
Steeds meer video's van de nieuwe iPhone
Als Apple binnenkort een nieuwe iPhone uitbrengt met een scherm dat dezelfde afmetingen heeft als het huidige, dan zal de wereld waarschijnlijk op zijn kop staan. Want zo langzamerhand is iedereen er van overtuigd dat de nieuwe iPhone een groter (lees: langer) scherm zal krijgen. Er duiken dan ook steeds meer foto's en filmpjes van prototypes op, hieronder één van de duidelijkste.
Maar eigenlijk zie je in dit soort video's niet eens zo veel, daarom vonden wij de video van MacRumors hieronder eigenlijk veel interessanter. Daar zijn ze van een langer scherm uitgegaan en hebben ze gekeken hoe dat in de praktijk zou kunnen werken. En dan zie je meteen het voordeel van een langer scherm voor bijvoorbeeld het kijken van films en het spelen van spelletjes. Opvallend is daarbij het idee om apps die nog geen gebruik maken van het langere scherm automatisch in 'letterbox'-formaat te laten draaien, we zijn benieuwd of Apple dit inderdaad zo uit zal brengen.
Tegelijkertijd duiken er ook steeds meer nep-video's op, zoals onderstaande 'exclusieve' video van GSM Israël, die kennelijk een heleboel hits goed konden gebruiken om wat meer geld te verdienen. Leuk in elkaar gezet en bedacht, maar wij geloven geen seconde dat dit echt de nieuwe iPhone is.
We hopen dat het event op 12 september inderdaad doorgaat en dat Apple snel een einde maakt aan alle speculatie, want zo langzamerhand zijn we eigenlijk alleen nog maar nieuwsgierig naar wat Apple nu eindelijk echt gaat uitbrengen.