
Waarschijnlijk houdt nieuwe iPad koptelefoonaansluiting en Touch ID
Het heeft Apple veel gekost om Face ID te ontwikkelen, door die beveiliging lopen iPhones en iPad Pro modellen nog steeds voor op alle concurrentie. En de sensoren daarvan kosten ook niet niks, voorlopig lijkt het er dan ook op dat de 7e generatie iPad nog steeds Touch ID zal hebben.
Volgens de Japanse site Mac Otakara zou er aan de nieuwe goedkoopste iPad sowieso niet heel erg veel veranderd worden, ook de 3,5 millimeter mini-jack koptelefoonaansluiting zou op dat model nog steeds gehandhaafd blijven. Met andere woorden, dit model wordt waarschijnlijk alleen van binnen ververst, onder andere met een nieuwere processor, terwijl de buitenkant niet zal aangepast worden.

Waarschijnlijk houdt nieuwe iPad koptelefoonaansluiting en Touch ID
Juist door bij de 6e generatie ook voor een behoudender ontwerp bij deze iPad te kiezen heeft Apple daar de prijs relatief laag van kunnen houden. Dat is sinds de introductie daarvan een jaar geleden een succes gebleken, er lijken dan ook weinig redenen voor Apple om de koers bij dit model te wijzigen.
Apple PencilEén van de grootste verandering bij de 6e generatie iPad in 2018 was de mogelijkheid om daar ook de Apple Pencil mee te gebruiken. Het ligt voor de hand dat die ondersteuning ook bij het vernieuwde model dit jaar er nog zal zijn, want dat was één van de redenen voor het succes van dit model. Daarbij heeft Apple die ondersteuning toen met veel fanfare speciaal gericht op het onderwijs geïntroduceerd, ze zouden het simpelweg niet kunnen maken om dat nu plotseling weg te laten.
Maandelijks trekt MacFreak bijna 70.000 bezoekers, die hier gemiddeld 5 minuten zijn. Al deze mensen zijn te bereiken door onder andere sponsoring, advertenties of pagelinks; alle mogelijkheden daarvoor zijn op deze pagina te vinden.