geplaatst door: Robert
https://www.macfreak.nl/modules/news/images/Sound.jpg
Volume Mixer regelt het volume van iedere app op jouw Mac apart
Apple is al jaren bezig om OS X steeds meer te verfijnen, in iedere nieuwe versie zien we nieuwe dingen verschijnen die ons leven weer wat gemakkelijker maken. Maar er is één afdeling in Systeemvoorkeuren die al jaren geen aandacht krijgt van Apple: Geluid.

Want de mogelijkheden die we daar zien zijn al héél erg lang exact hetzelfde gebleven. Dat zou niet erg zijn als die erg compleet waren, maar dat is niet het geval. Zo heeft Apple nog steeds geen equalizer die voor al het geluid op je Mac werkt, en is het geluid per programma regelen ook niet mogelijk.

Als equalizer kan je bijvoorbeeld Boom gebruiken. Die app is goed en niet al te duur (€ 13,95 voor 2 Macs/User Accounts en € 9,30 voor studenten en mensen in het onderwijs).

Voor het aanpassen van het volume van verschillende apps is er nu ook een oplossing: Volume Mixer. Met deze app kan je zowel het algemene volume op je Mac regelen, als per programma. De interface is lekker simpel en duidelijk, zoals je hieronder kan zien.

http://help.volumemixer-app.com/English.lproj/Apps.png
Volume Mixer regelt het volume van iedere app op jouw Mac apart

(klik op het plaatje voor een grotere versie)

Als je eerst meer over Volume Mixer wilt lezen, dan kan dat op deze pagina. Je kan de app eerst gratis 15 dagen uitproberen, als je het wilt kopen dan kost je dat € 9,30 voor 2 computers, € 13,95 voor 5 computers en er is ook een optie voor € 18,65, waarbij je dezelfde licentie koopt voor 5 computers, maar ook meteen de verdere ontwikkeling van deze app ondersteunt.

Zowel de versie voor 15 dagen uitproberen, als deze app kopen, kan allebei via deze pagina.




Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
Volume Mixer regelt het volume van iedere app op jouw Mac apart
19 februari 2016 - 12:50    reactie #1
geplaatst door: ardie
Ik kan me niet zo goed voorstellen waarom je dat zou willen, volume per app  :blink:
Volume Mixer regelt het volume van iedere app op jouw Mac apart
19 februari 2016 - 13:00    reactie #2
geplaatst door: MacSea
@ardie: soms wil ik (tijdelijk) messages/adium/mail/... even dimmen terwijl ik aan het skypen ben of naar een filmpje kijk. Lijkt mij best wel een handig tooltje, ik ga de trial alvast eens uitproberen
mvg Glenn Verhalle • Administratieve software voor reclame- en communicatie bedrijven: http://www.thinx.be
Volume Mixer regelt het volume van iedere app op jouw Mac apart
19 februari 2016 - 15:27    reactie #3
geplaatst door: Spooter
--- :biggrin: ---


nb: rode stippellijntjes zijn een link
Volume Mixer regelt het volume van iedere app op jouw Mac apart
19 februari 2016 - 15:41    reactie #4
geplaatst door: anraadts
Apple heeft hier trouwens zelf wel eist aan gedaan, in Safari 9 zit de optie om geluid uit te zetten (eventueel per tab).

Niet helemaal hetzelfde als waar het hier om gaat, maar kennelijk zagen ze bij Apple ook dat dit een probleem(pje) kan zijn.

Maar ik vind de oplossing van Volume Mixer beter.