
‘Apple werkt aan meerdere externe monitoren’
In de editie van dit weekend van Bloomberg’s Mark Gurman’s
Power On-nieuwsbrief schrijft hij dat er bij Apple gewerkt wordt aan meerdere externe monitoren, waaronder een update voor het duurste model, het Pro Display XDR. Die laatste zou dan ook helemaal klaar zijn voor de nieuwe Mac Pro.
Die nieuwe Mac Pro zal waarschijnlijk wel eerder uitgebracht zal worden, want de ontwikkeling daarvan zou verder gevorderd zijn dan die van de nieuwe versie van het Pro Display XDR. Die nieuwe versie zou een 7K resolutie gaan krijgen, het huidige Pro Display XDR heeft een beelddiagonaal van 32-inch met een 6K resolutie (6016 x 3384 pixels met 218 pixels per inch).

‘Apple werkt aan meerdere externe monitoren’
Zou Apple diezelfde beelddiagonaal aanhouden dan zou dat meer pixels per inch betekenen (245 PPI), zou het aantal pixels per inch gelijk blijven dan zou de beelddiagonaal op 36-inch uitkomen.
Studio DisplayOok van het veel minder dure Studio Display zou er een nieuwe versie gaan komen, maar dan zijn helemaal nog geen details van bekend. Wel zouden allebei de vernieuwde versies van chips van Apple zelf voorzien worden, iets wat bij het huidige Studio Display ook al het geval is. Maar voor het Pro Display XDR zou dit iets nieuws zijn.

‘Apple werkt aan meerdere externe monitoren’
#Gerucht #ProDisplayXDR #StudioDisplay