
Ook Photoshop gaat gebruik maken van de Touch Bar
Nu Apple's nieuwe
MacBook Pro met Touch Bar uit is zien we natuurlijk snel dat apps daarvoor ondersteuning gaan bieden. Opvallend genoeg zit Photoshop daar ook bij, terwijl Adobe in de afgelopen jaren bijna altijd één van de laatsten was bij het toevoegen van ondersteuning voor nieuwe dingen waarmee Apple kwam.
Deze ondersteuning zit op dit moment in Adobe Photoshop CC 2017 technology preview, wanneer die voor iedereen beschikbaar wordt is nog niet bekend. Hieronder zie je de standaardweergave, de weergave als je een Brush hebt geselecteerd en wat je ziet als je in lagen bezig gaat.

Ook Photoshop gaat gebruik maken van de Touch Bar
(klik op de afbeelding voor een grotere versie)
Meer details over hoe Photoshop omgaat met de Touch Bar is te vinden op
deze support-pagina van Adobe. Daar vind je ook alle opties die er voor Photoshop in de Touch Bar te gebruiken zijn, zodat je snel kan zien welke voor jou interessant kunnen zijn.

Ook Photoshop gaat gebruik maken van de Touch Bar
(klik op de afbeelding voor een grotere versie)