
Magic Keyboard met Touch ID nu ook ‘los’ te koop
Bij het uitkomen van
de nieuwe 24-inch iMac eind mei waren er al snel mensen die zich afvroegen of het Magic Keyboard met Touch ID wat daarbij geleverd kan worden niet ook ‘los’ te koop zou komen, zodat het dan ook met andere Macs te gebruiken zou zijn.
Inmiddels is het zover, Apple heeft inmiddels
zowel de kleine versie (€ 159,00) als de uitgebreide
met numeriek toetsenblok (€ 185,00) in de Apple Store gezet. Maar let op: deze toetsenborden werken alleen op Macs met Apple Silicon waarop minimaal macOS 11.4 staat, op dit moment naast de al eerder genoemde 24-inch iMac dus alleen met de
MacBook Air, de
13-inch MacBook Pro en de
Mac mini.

Magic Keyboard met Touch ID nu ook ‘los’ te koop
De eerste twee hebben zelf al Touch ID ingebouwd, en zijn deze nieuwe toetsenborden dus eigenlijk alleen handig als je liever de Touch ID sensor op het externe toetsenbord gebruikt. Voor de Mac mini is het voor het eerst dat dit een optie is.
Ook deze toetsenborden verbinden via Bluetooth en worden opgeladen met een Lightning-kabel, dus net zoals de andere al bestaande toetsenborden van Apple.

Magic Keyboard met Touch ID nu ook ‘los’ te koop