
Samsung is begonnen met de verkoop van AirPlay TV’s voor hotels
Samsung heeft een programma waarmee hotels worden voorzien van ‘smart’ TV’s, dat noemen ze Samsung Hospitality TV. En het heeft
net aangekondigd dat deze TV’s vanaf nu voorzien zullen zijn van AirPlay, zodat je makkelijk en veilig content van je iPhone of iPad daarop kan afspelen.
Het enige wat je daarvoor moet doen is de QR-code op het scherm van de Hospitality TV te scannen, daarna kan je jouw content daarop afspelen.

Samsung is begonnen met de verkoop van AirPlay TV’s voor hotels
klik of tap voor grotere versies
Apple AirPlay is trouwens niet het enige protocol dat is toegevoegd aan Samsung Hospitality TV, andere nieuwe opties zijn bijvoorbeeld Samsung’s eigen
LYNK Cloud en
SmartThings Pro.

Samsung is begonnen met de verkoop van AirPlay TV’s voor hotels
Om zowel gemak als de veiligheid te garanderen, wordt er bij AirPlay nooit persoonlijke informatie opgeslagen of bewaard. Daarbij wordt alle informatie over gekoppelde apparaten automatisch gewist wanneer je als gast uitcheckt. Zo is er het gemak voor jou, de gast, maar tegelijkertijd rust en vertrouwen omdat je weet dat je gegevens niet op straat kunnen komen te liggen.