De geruchten rond de iPhone SE 4
14 augustus 2023 - 10:02   
geplaatst door: Robert
https://www.macfreak.nl/modules/news/images/iPhoneXSmax-Silver-icoon.jpg
De geruchten rond de iPhone SE 4
De geruchtenmachine heeft het duidelijk moeilijk met de iPhone SE 4, zo voorspelde Ming-Chi Kuo in januari van dit jaar nog dat voorbereidingen voor de iPhone SE 4 geschrapt waren, om minder dan twee maanden daarna te melden dat diezelfde voorbereidingen weer waren opgestart.

Gisteren meldde het Twitter-account Unknownz21, dat in het verleden vaker heeft laten zien over relatief betrouwbare informatie te beschikken, dat er gewerkt wordt aan een iPhone SE 4 die gebaseerd is op het design van de iPhone 14, Face ID zal gaan krijgen, het met één camera aan de achterkant zal moeten doen, net zoals alle andere nieuwe iPhones een USB-C zal krijgen en net zoals bijvoorbeeld de Apple Watch Ultra van een actieknop zal worden voorzien.

https://twitter.com/uredditor/status/1690658861160812544

Als de geruchten kloppen dan zal er op de iPhone 15 Pro en iPhone 15 Pro Max zo’n zelfde actieknop te vinden gaan zijn. Als dat niet het geval is bij de iPhone 15 en iPhone 15 Plus, dan zou dat een erg interessante ontwikkeling zijn.

De enkele camera lijkt een een reële optie, het is bij de keuzes voor de iPhone SE natuurlijk altijd koorddansen voor Apple: het model moet interessant zijn voor een erg grote doelgroep, maar mag nooit teveel de ‘normale’ iPhone kannibaliseren.

https://www.macfreak.nl/modules/news/images/zArt.iPhoneXSSpacegray.jpg
De geruchten rond de iPhone SE 4




#iPhoneSE
Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
De geruchten rond de iPhone SE 4
14 augustus 2023 - 14:39    reactie #1
geplaatst door: iSan
kom maar door!
Er zijn zat mensen die Apple iPhone overwegen en/of nieuwe “basismodel” iPhone willen, maar niet >€1.000 voor over hebben.
De geruchten rond de iPhone SE 4
14 augustus 2023 - 15:32    reactie #2
geplaatst door: MacFrankie
Eén goede camera, 128GB opslag (zonder opties op meer), future proof SoC: kom maar op!
Op mijn werk heb ik al Windows, thuis wil ik geen systeembeheerder meer zijn!