geplaatst door: Robert
https://www.macfreak.nl/modules/news/images/Appel.jpg
App Store Review Guidelines - The Comic Book
Tijdens de keynote afgelopen maandag stond op het toneel plotseling iemand met een compleet andere stijl dan we van Apple gewend zijn. Want hoe enthousiast Craig Federighi ook is, hij past wel binnen de parade van witte mannen die we tijdens de beschaafde keynotes van Apple gewend zijn.

Maar daar stond plotseling Bozoma Saint John op het toneel, en wat je ook van haar zegt, een saaie witte man is ze in ieder geval niet. Bozoma is Apple's Head of Global Consumer Marketing voor Apple Music en iTunes. Daarvoor werkte ze als hoofd van de Music and Entertainment Marketing Group van Pepsi-Cola in Noord Amerika.

Bozoma Saint John was duidelijk niet bang om op toneel zichzelf bloot te geven, ze noemde zichzelf bijvoorbeeld een "super execu-mommy", dus een vrouw met een hoge positie die ook kinderen heeft. Het zorgde op Twitter dan ook voor reacties die duidelijk maakten dat Bozoma Saint John duidelijk veel indruk achter liet.
Citaat









Kennelijk waait er langzaamaan een nieuwe wind bij Apple, en hopelijk krijgen we in de toekomst meer van dit soort mensen te zien tijdens de presentaties. Want Kevin Lynch weet als hoofd van het Apple Watch team waarschijnlijk meer daarover dan wie dan ook bij Apple, maar opwindend is niet echt het woord dat in je hoofd opkomt als je zijn presentatie bekijkt.

Dat Apple zich ook van steeds meer van een andere kant wil laten zien was niet alleen te zien tijdens de presentatie van Bozoma Saint John. Tijdens de WWDC krijgen alle ontwikkelaars een gedrukt exemplaar van de App Store Review Guidelines mee, zodat ze die mee naar huis kunnen nemen.

Die Guidelines zijn in het verleden nog wel eens aanleiding tot controverse geweest, veel mensen vonden dat Apple daar te streng in was, en normaal gesproken nauwelijks iets waar we een nieuwsbericht aan zouden weiden. Maar dit keer is er bij Apple nagedacht over hoe deze Guidelines simpeler en duidelijker gemaakt konden worden, en zijn ze bijvoorbeeld uitgesplitst in vijf delen.

Maar dat is niet alles, daarna heeft Apple gevraagd aan stripmaker Madefire om er een stripboek van te maken, en dat is dus wat de ontwikkelaars mee naar huis krijgen. Wil jij ook de App Store Review Guidelines als stripboek zien, Apple heeft de PDF nu inline gezet, en die is hier te vinden. Die PDF is trouwens maar liefst 79,3 MB, dus het kan wel even duren voordat die binnen is.



Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
App Store Review Guidelines - The Comic Book
17 juni 2016 - 12:06    reactie #1
geplaatst door: Jan van Es
Ja, als je die Guidelines duidelijker wilt maken, moet je ze vooral in all-caps zetten.
App Store Review Guidelines - The Comic Book
18 juni 2016 - 12:45    reactie #2
geplaatst door: GeorgeM
Stripverhalen staan volgens mij bijna altijd compleet in hoofdletters, ik vind dit er in ieder geval erg 'normaal' uitzien. En ook prima leesbaar.