
Alles wat je wilt weten over de Apple Watch Series 3 met LTE
De nieuwe Apple Watch Series 3 komt er aan, maar wij zullen nog een tijdje moeten wachten op de mogelijkheid om het LTE model hier ook te kunnen kopen. Want daarvoor moeten de providers het met Apple eens worden, tot die tijd is dit model niet in de winkel te vinden.
Ondertussen zijn er veel vragen over het gebruik van deze nieuwe Apple Watch, in
dit artikel van Serenity Caldwell voor iMore kan je alvast het antwoord op heel veel vragen vinden. Bijvoorbeeld hoe je LTE op deze iPhone makkelijk uit kan zetten, zoals je in de plaatjes hieronder kan zien.

Ook blijkt inmiddels dat er
een probleem is als de Apple Watch Series 3 met LTE contact maakt met een 'open' Wi-Fi netwerk, waar je wel eerst op een pagina moet instemmen met voorwaarden. Omdat je op deze Apple Watch daar helemaal niet daarmee in kan stemmen blijft die met dat netwerk contact maken, terwijl er geen data ontvangen of verstuurd kan worden.
Apple heeft over dat onderwerp inmiddels al
deze support-pagina gemaakt, daar lezen we het volgende:
Compatibel wifinetwerk voor Apple Watch
De Apple Watch kan verbinding maken met een wifinetwerk:
- Als de iPhone, terwijl deze via Bluetooth is verbonden met de Watch, eerder verbinding heeft gemaakt met het netwerk.
- Als het wifinetwerk 802.11b/g/n 2,4 GHz is.
De Apple Watch maakt bijvoorbeeld geen verbinding met 5 GHz-wifinetwerken of met openbare netwerken die inlognamen, abonnementen of profielen vereisen. Wanneer de Apple Watch verbinding maakt met een compatibel wifinetwerk in plaats van met de iPhone-verbinding, wordt in het Bedieningspaneel een groene wolk weergegeven.
Apple heeft trouwens inmiddels
al toegegeven dat de Apple Watch Series 3 met LTE geen verbinding met netwerken waarbij met voorwaarden ingestemd zou moeten maken, en geeft aan dat er aan een oplossing gewerkt wordt.