
Nieuwe 14-inch en vernieuwde 16-inch MacBook Pro tijdens de WWDC?
Met nog maar ruim vier dagen te gaan voor de keynote van de WWDC komen er natuurlijk meer voorspellingen en geruchten daarover voorbij. Zo
verwacht Daniel Ives, analist bij
Wedbush, dat daar de nieuwe 14-inch en vernieuwde 16-inch MacBook Pro’s aangekondigd gaan worden.
Hoe graag we dat ook zouden willen, deze voorspelling is nog lang geen zekerheid. Ten eerste wordt tijdens de WWDC maar zelden hardware aangekondigd, de nadruk ligt daar natuurlijk altijd op de software. Maar omdat we middenin de overgang van de Macs met Apple’s eigen processor zitten zou er nu natuurlijk wel een uitzondering op gemaakt kunnen worden. Want de keynotes zijn wel de momenten waarbij Apple héél erg veel aandacht op zich gevestigd heeft.

Nieuwe 14-inch en vernieuwde 16-inch MacBook Pro tijdens de WWDC?
Een groter probleem voor dit nieuws is waarschijnlijk het tweede punt: recent kon je hier op MacFreak ook
al lezen dat verwacht wordt dat er in het derde kwartaal begonnen wordt met de productie van mini-LED displays voor deze MacBook Pro’s.
Het lijkt nogal onwaarschijnlijk dat Apple nu modellen zonder, en een paar maanden later modellen mét mini-LED displays zou aankondigen.

Nieuwe 14-inch en vernieuwde 16-inch MacBook Pro tijdens de WWDC?
Met ander woorden: we zouden erg graag nu de nieuwe MacBook Pro modellen al zien verschijnen, maar we houden onze adem er nog niet voor in.