geplaatst door: Robert
https://www.macfreak.nl/modules/news/images/WWDC25-icoon.jpg
De WWDC is dit jaar van 9 tot en met 13 juni
Apple houdt jaarlijks een conferentie van een week voor ontwikkelaars en studenten, dit jaar zal die plaatsvinden van 9 tot en met 13 juni op Apple Park, Apple’s campus in Cupertino. Voor verreweg de meesten van ons is dit de kans om te zien wat Apple voor plannen voor de toekomst heeft.

En omdat het de WWDC is gaat het dan natuurlijk vooral om de besturingssystemen, zoals bijvoorbeeld iOS, iPadOS, macOS, watchOS en tvOS.

https://www.macfreak.nl/modules/news/images/zArt.WWDC25Hero.jpg
De WWDC is dit jaar van 9 tot en met 13 juni


Daarnaast zijn er ook veel sessies voor de al eerder genoemde ontwikkelaars en studenten, waarbij ook regelmatig nieuwe dingen naar buiten komen waarvoor tijdens de keynote geen tijd of ruimte was. Dit begint traditiegetrouw met de Platforms State of the Union, daarna zijn er dus nog veel meer sessies en workshops.

In het kader van de WWDC is er ook altijd de Swift Student Challenge, een manier waarop Apple een nieuwe generatie ontwikkelaars steunt. Op 27 maart krijgen de kandidaten van dit jaar de uitslag. Winnaars mogen een aanvraag doen om het speciale event op Apple Park bij te wonen. Daarnaast worden 50 Distinguished Winners vanwege de kwaliteit van hun inzending uitgenodigd voor een speciaal programma van drie dagen in Cupertino.

Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
De WWDC is dit jaar van 9 tot en met 13 juni
27 maart 2025 - 15:17    reactie #1
geplaatst door: GeorgeM
Ik ben benieuwd, ik zit in ieder geval weer klaar voor de keynote.  :)