
Apple publiceert handleiding voor beheren van persoonlijke data
Apple maakt het makkelijk om relatief veel van onze data met anderen te delen, bijvoorbeeld foto’s of agenda’s. Dat geldt niet alleen voor een iPhone, iPod touch of iPad, maar ook voor de Mac. Maar dat heeft natuurlijk ook een keerzijde, want wat doe je wanneer je niet meer wilt dat dit gebeurt?
Speciaal daarvoor heeft Apple nu een
uitgebreide handleiding (PDF, 2,1 MB) gepubliceerd, waarin je een uitgebreide uitleg kan vinden voor veel verschillende gevallen. Daarbij staan ook veel tips om je data tegen mee-gluren te beschermen, bijvoorbeeld het beschermen van je device of je Apple ID, maar ook hoe je jezelf kan beschermen tegen phishing en meer van dat soort ellende.

Apple publiceert handleiding voor beheren van persoonlijke data
Apple heeft ook met deze handleiding weer eens een staaltje aan duidelijkheid en overzichtelijkheid afgeleverd. Eén nadeel, jammer genoeg is deze handleiding op dit moment alleen maar in het Engels voorhanden.
Hopelijk vinden ze bij Apple Benelux in de (nabije) toekomst de tijd om ook dit document in zijn geheel te vertalen.
#Privacy