
De nieuwe 4-inch iPhone zou ook in felroze te koop zijn
Er gaan geruchten dat Apple binnenkort met een nieuwe 4-inch iPhone gaat komen. Daarbij zou er in Cupertino voor gekozen zijn om die ook in nieuwe kleuren te gaan leveren, en volgens
dit gerucht van Mac Otakara (via Google Translate), zou die ook in felroze beschikbaar zijn.
Dat zou trouwens niet zo vreemd zijn, want de huidige
iPod touch is al in die kleur verkrijgbaar, naast blauw, zilver, goud, spacegrijs, en rood. Die laatste kleuroptie is trouwens in samenwerking met het goede doel
Product Red.

Zoals je hierboven kan zien is deze kleur roze een stuk feller dan die in Roségoud waarin je op dit moment ook een
iPhone 6s en iPhone 6s Plus kan kopen. Als Apple inderdaad met deze feller roze iPhone gaat komen, dan zou dat wel eens een doorslaand succes kunnen gaan worden.
Eerdere geruchten over deze nieuwe 4-inch iPhone zijn dat die iPhone 6c of iPhone 5se gaat heten, en op 15 maart zou Apple mogelijk een Special Event houden waar dan (naast onder andere nieuwe iPads) deze nieuwe iPhone gepresenteerd zou worden.