
LG maakt al meerdere accessoires voor Apple's Home Hub
Er komen langzaamaan steeds meer details over Apple's komende Home Hub, dat mogelijk HomePad gaat heten, naar buiten, zo zijn
de kleuren bijvoorbeeld al bekend. En als Bloomberg's Mark Gurman het
bij het rechte eind heeft, dan is zelfs
LG Electronics er ook al mee bezig.
Want volgens het bedrijf heeft inmiddels voor veel accessoires bij de Federal Communications Commission in de VS documenten hiervoor ingediend.

LG maakt al meerdere accessoires voor Apple's Home Hub
Daarbij vroeg het bedrijf om geheimhouding, kennelijk is dat niet helemaal succesvol geweest, anders was dit niet bij Mark Gurman terecht gekomen. Het gaat daarbij om een bekabelde videodeurbel, een thermostaat, een slim nachtschootslot, een temperatuursensor, een beveiligingscamera voor binnen, een beveiligingscamera voor buiten en een camera met schijnwerper.
Deze zouden allemaal onder de paraplu van LG worden uitgebracht, maar samen met Apple ontwikkeld zijn.
Apple zal waarschijnlijk op 13 oktober aanstaande deze nieuwe hub presenteren, samen met de vernieuwde Apple TV 4K en HomePod mini (en mogelijk ook met de nieuwe iPad mini, maar mogelijk wordt daarmee gewacht tot de tweede presentatie, eind deze maand).
Apple werkt vaker met LG samen. Het gebruikt bijvoorbeeld displays van LG, en toen Apple de eigen
Studio Displays nog niet op de markt had werkte het samen met LG voor de 4K- en 5K UltraFine-monitoren voor de Mac. LG staat tot nu toe niet bekend om slimme huisaccessoires, maar kocht in 2024 een meerderheidsbelang in het slimme huisplatform Homey.
LG wil met deze stap waarschijnlijk gaan concurreren mandere smart home-merken, zoals bijvoorbeeld Amazon Ring, Google Nest, Samsung SmartThings, en is wil daarom natuurlijk ook graag met Apple op dit gebied samenwerken.