
Een Apple II gebruiksaanwijzing voor 787.484 dollar
Er zijn vast niet meer heel erg veel gebruiksaanwijzingen van
de Apple II in omloop. Maar als het gesigneerd is door Steve Jobs (en Mike Markkula, die indertijd geld in Apple stak), dan is dat natuurlijk een ‘collectors item’ en schiet de prijs meteen omhoog.
De tekst die Steve daar in 1980 schreef is “Julian, Your generation is the first to grow up with computers. Go change the world!” Dat is ook het jaar dat Apple voor het eerst naar de beurs ging, en laat dus duidelijk zien hoezeer Steve Jobs toen al droomde van alles wat er door en met computers mogelijk zou worden.

Een Apple II gebruiksaanwijzing voor 787.484 dollar
Deze gebruiksaanwijzing werd getekend door Steve Jobs en Mike Markkula toen ze in het Verenigd Koninkrijk waren om ook daar extra aandacht voor Apple te genereren.
In
de veiling van deze gebruiksaanwijzing voor de Apple II werd in totaal 46 keer geboden, er wordt niet bij vermeld om hoeveel bieders het ging. Het winnende bod was uiteindelijk 787.484 dollar, in dat bedrag zijn trouwens wel de veilingkosten begrepen.

Een Apple II gebruiksaanwijzing voor 787.484 dollar
#SteveJobs