
Een tablet opeten is niet erg gezond
Afgelopen zondag ging een politieagent in het Russische Sint Petersburg naar een appartement omdat een man daar bezig was objecten uit een raam naar beneden te gooien, onder andere zijn meubels.
Toen hij in het appartement arriveerde trof hij de man daar aan, maar die verzette zich tegen de arrestatie, en dat deed hij op een originele manier. Want hij begon het glas en het plastic van zijn tablet op te eten.
Hoewel de agent de man stopte met dat eten en meteen een ambulance belde was het al te laat, de man overleed voordat de hulpdiensten aanwezig waren. Het enige wat die nog konden doen was hulp verlenen aan de agent.
Op dit moment onderzoeken de autoriteiten de zaak nog. Het is dan ook nog niet duidelijk of het ging om een iPad of een Android tablet.
Meer hierover is
te lezen op de site van sputniknews.com